pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zjedz tę żabę! Dla uczniów i studentów. 22 metody, by niczego nie odkładać na później i osiągać świetne wyniki w nauce

Autor książki:

Brian Tracy, Anna Leinberger

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 141x218 mm
EAN: 9788382312171
ISBN: 978-83-8231-217-1
Data: 2023-03-23
39.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Międzynarodowy bestseller, który pomógł milionom ludzi w ustalaniu priorytetu, organizacji zadań i podniesieniu wydajności w pracy. Teraz pełen rad i narzędzi dostosowanych do potrzeb młodszych czytelników - idealny dla uczniów i studentów! Nigdy nie jest za późno na zjedzenie żaby! Książka, którą trzymasz w rękach, to adaptacja międzynarodowego bestsellera Briana Tracyego na temat zarządzania czasem, pt. Zjedz tę żabę! Jej głównym celem jest pomóc zestresowanym i przytłoczonym nadmiarem zajęć uczniom i studentom osiągnąć życiowy sukces. Bo młodzi ludzie podobnie jak dorośli mają problem z zarządzaniem swoim czasem. Liczne zadania w szkole czy na uczelni, korepetycje, praktyki i staże, obowiązki wobec rodziny, zajęcia pozalekcyjne, np. sportowe czy związane z hobby, powodują, że dzisiejsi uczniowie i studenci nieustannie walczą z czasem, by uporać się z lawiną obowiązków. Jak osiągać lepsze wyniki w nauce, sprawnie zarządzać zadaniami oraz zwalczyć skłonność do zwlekania Książka Zjedz tę żabę! pomogła ponad 2 milionom ludzi na całym świecie w lepszym organizowaniu i skróceniu czasu wykonywania swoich zadań. Ten światowy bestseller został teraz dostosowany do potrzeb uczniów i studentów. Brian Tracy przekazuje w nim wskazówki, narzędzia i techniki dotyczące organizacji czasu, wyznaczania zadań i wykonywania ich (nawet jeśli nie są one interesujące). Pokazuje, jak radzić sobie ze stresem i rozwijać umiejętności, które pozwolą młodym ludziom osiągnąć w życiu więcej, niż mogliby się spodziewać. To książka, którą zdaniem rodziców i nauczycieli Brian Tracy powinien napisać już dawno temu.

***

BRIAN TRACY jest prezesem i dyrektorem generalnym firmy Brian Tracy International oraz czołowym coachem specjalizującym się w tematyce zarządzania przedsiębiorstwami, organizowania sprzedaży, strategicznych celów działalności firm, kreatywności i psychologii sukcesu, a także zachowania poczucia własnej wartości w wykonywanej pracy. Autor dzielił się swoimi radami z ponad 1000 firmami i przemawiał do ponad 5 milionów ludzi w trakcie 5000 wykładów i seminariów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i 70 innych krajach. Jest autorem bestsellerów New York Timesa, w tym dwóch najsłynniejszych: Zjedz tę żabę! oraz Psychologia sprzedaży. Łącznie wydał ponad 90 książek, które zostały przetłumaczone na 50 języków. ANNA LEINBERGER jest redaktorem, pisarzem i byłą nauczycielką szkoły średniej. Karierę nauczycielską rozpoczęła w King s Academy w Madabie (Jordania), a przez ostatnie siedem lat zajmowała się opracowywaniem książek z założycielami start-upów oraz z wielokrotnie nagradzanymi działaczami walki o pokój na świecie i autorami bestsellerów New York Timesa.

Książka "Zjedz tę żabę! Dla uczniów i studentów. 22 metody, by niczego nie odkładać na później i osiągać świetne wyniki w nauce" - Brian Tracy, Anna Leinberger - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2023 r. Cena 39.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.