pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Skuteczne zespoły

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 150x225 mm
EAN: 9788381883252
ISBN: 978-83-8188-325-2
Data: 2021-10-08
37.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Dlaczego jedne zespoły osiągają świetne wyniki, a inne borykają się z trudnościami? Czy można być gwiazdą o doskonałych indywidualnych osiągnięciach i jednocześnie wspaniałym graczem zespołowym?
W książce Skuteczne zespoły autorzy przedstawiają siedem kluczowych czynników wpływających na wydajność zespołową oraz niezwykle jasne zalecenia pozwalające stworzyć naprawdę świetny zespół. Wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas pracy z zespołami ratownictwa medycznego, załogami promów kosmicznych czy drużynami sportowymi przenieśli na grunt organizacji. Czytelnicy znajdą tu praktyczne, oparte na dowodach naukowych i badaniach psychologicznych wskazówki, jak stać się skutecznym liderem zespołu oraz jego świetnym członkiem.

Wreszcie jest! Książka, która przesadnie nie upraszcza ani nie tuszuje bardzo realnych wyzwań, jakie napotykają zespoły we współczesnych miejscach pracy. Tannenbaum i Salas podarowali nam nieocenione źródło wiedzy - kompleksowe, oparte na nadzwyczaj gruntownych badaniach, a jednocześnie niezwykle użyteczne. Skuteczne zespoły to prawdziwy majstersztyk. - Amy C. Edmondson, profesor w dziedzinie przywództwa i zarządzania, autorka książki Firma bez strachu.

Książka "Skuteczne zespoły" - Scott Tannenbaum, Eduardo Salas - oprawa twarda - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2021 r. Cena 37.17 zł. Zapraszamy na zakupy!