pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pakiet Zjedz tę żabę + Zjedz tę żabę. Workbook
Tytuł książki:

Pakiet Zjedz tę żabę + Zjedz tę żabę. Workbook

Autor książki:

Brian Tracy

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 141x218 mm
EAN: 9788380872523
ISBN: 978-83-8087-252-3
Data: 2017-11-10
26.83  39.90  13.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pakiet Zjedz tę żabę + Zjedz tę żabę. Workbook - Brian Tracy - opis książki:

W pakiecie taniej!
Książka i Workbook w nowej niższej cenie.

Zjedz tę żabę! Wszystko, cokolwiek wiąże się z planem, ustaleniem priorytetu i organizacją pracy, sprowadza się do tych trzech słów.

- Brian Tracy
Zjedz tę żabę! to książka dla ludzi biznesu, to prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności w pracy i osiągania z niej zadowolenia.

Ta przekonująca metafora, "ogromna żaba" czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekał, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia "żaby" gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikające ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić.

Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienie twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych w książce pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Prezentowane strategie to rodzaj szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiąganiu lepszych wyników i poprawianiu wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności - takiej, jaką uznasz za właściwą. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej.

***
Brian Tracy jest jednym z czołowych specjalistów w USA w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny mówca, uznany na świecie autorytet i konsultant w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego wygłasza prelekcje i prowadzi seminaria dla 300 tysięcy osób rocznie. Ponad 1000 firm na całym świecie korzystało z jego wykładów. Autor licznych bestsellerów, m.in. Pocałuj tę żabę!, Psychologia sprzedaży czy Potęga pewności siebie twórca programów treningowych, multimedialnych systemów szkoleniowych z zakresu doskonalenia osobowości, technik sprzedaży, zarządzania oraz planowania strategicznego.

Książka „Pakiet Zjedz tę żabę + Zjedz tę żabę. Workbook” - oprawa miękka - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.83 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Pakiet Zjedz tę żabę + Zjedz tę żabę. Workbook"
Brian Tracy - autor m.in.:
Zarządzanie czasem - okładka książki
Zarządzanie czasem Brian Tracy;
Maksimum osiągnięć - okładka książki
Maksimum osiągnięć Brian Tracy;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Od nędzy do pieniędzy - okładka książki
Od nędzy do pieniędzy Tadeusz Wojtkowicz
Sekrety amerykańskich milionerów - okładka książki
Sekrety amerykańskich milionerów Thomas J. Stanley, William D. Danko
Produkty podobne:
Ach! korporacja - okładka książki
Ach! korporacja Jolanta Łuczkowska