pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz

Autor książki:

Brian Tracy

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788328399297
ISBN: 978-83-2839-929-7
Data: 2022-10-04
33.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Dzień, w którym zmieniło się Twoje życie
Uwolnij swój potencjał
Stwórz swoją własną przyszłość
Dąż twardo do sukcesu i nigdy się nie poddawaj
Przejmij kontrolę nad swoją przyszłością
Co Cię napędza Ambicja Wielkie marzenia i plany Chcesz realizować swoje cele i pomysły, poczuć osobiste spełnienie i satysfakcję zawodową Poznaj najbardziej kompleksową ze wszystkich strategii wyznaczania i osiągania celów, jakie kiedykolwiek opisano w książkach.

Twój czas i Twoje życie są bezcenne. Nie musisz poświęcać wielu lat na osiąganie celów, które można urzeczywistnić w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Dzięki strategiom proponowanym przez Tracyego możesz osiągnąć każdy, choćby nawet najbardziej brawurowy cel, jaki sobie wyznaczysz, i to w nadspodziewanie krótkim czasie. Tempo, w jakim będziesz piął się na szczyt, zadziwi nie tylko Ciebie, ale i wszystkich wokół.

Ten inspirujący poradnik jest klasyką gatunku. Dzięki niemu dowiesz się o sobie wielu zaskakujących rzeczy: poznasz swoje mocne strony, zyskasz większe poczucie własnej wartości, wzmocnisz pewność siebie, nauczysz się skutecznie radzić sobie z problemami i przeszkodami, zaczniesz otaczać się odpowiednimi ludźmi, zrozumiesz, jak stawiać czoła wyzwaniom.

Przede wszystkim jednak poznasz system realizacji własnych planów, który będzie Ci służyć przez całe życie.

W zaktualizowanym i rozszerzonym wydaniu książki znalazły się nowe rozdziały dotyczące finansów, życia rodzinnego i zdrowia - trzech sfer, w których osiąganie celów może przynosić największe korzyści, ale w których najtrudniej się je wyznacza i realizuje.

Książka "Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz" - Brian Tracy - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.53 zł. Zapraszamy na zakupy!