pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Audiobook »
»
Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania...
audiobook:

Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania

autor:

Brian Tracy

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788380873896
Data: 2018-02-08
20.00  29.90  9.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania - Brian Tracy - opis audiobooka:

Zjedz tę żabę! Wszystko, cokolwiek wiąże się z planem, ustaleniem priorytetu i organizacją pracy, sprowadza się do tych trzech słów.

Brian Tracy
Zjedz tę żabę! to książka dla ludzi biznesu, to prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności pracy i osiągania z niej zadowolenia.

Ta przekonująca metafora, "ogromna żaba" czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekać, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia "żaby" gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikające ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić.

Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienie twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych w książce pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Obecne wydanie zostało uaktualnione w częściach dotyczących rozwoju techniki, jaki nastąpił od pierwszego wydania w roku 2001.

***
Brian Tracy jest jednym z czołowych specjalistów w dziedzinie zarządzania za-sobami ludzkimi i organizacji czasu. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny mówca, uznany na świecie autorytet i konsultant w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego. Ponad 1000 firm na świecie skorzystało już z jego wykładów.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania..."
Brian Tracy - autor m.in.:
Zarządzanie czasem - okładka książki
Zarządzanie czasem Brian Tracy;
Maksimum osiągnięć - okładka książki
Maksimum osiągnięć Brian Tracy;
Produkty podobne:
Szczęście pachnie bzem - pudełko audiobooku
Szczęście pachnie bzem Aleksandra Tyl
Rehab (Cd mp3) - pudełko audiobooku
Rehab (Cd mp3) Wiktor Osiatyński
Magnolia (CD mp3) - pudełko audiobooku
Magnolia (CD mp3) Grażyna Jeromin-Gałuszka
Bratnie dusze - pudełko audiobooku
Bratnie dusze Hanna Cygler