pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi
Tytuł książki:

Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi

Autor książki:

Brian Tracy, Ron Arden

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Blister
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 158x233 mm
EAN: 9788380873452
ISBN: 978-83-8087-345-2
Data: 2017-11-23
26.71  29.90  3.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności, inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich - czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej cechy, przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku, a sam się przekonasz, do czego jesteś zdolny!
Ta książka jest nadzieją dla wszystkich, którzy uważają, że brak im "tego czegoś" w kontaktach z innymi.

W Potędze osobistego uroku przedstawiono sprawdzone, łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu, wkrótce otworzą się przed tobą drzwi, o których uchyleniu nawet nie śniłeś, a ty będziesz dostawał to, czego pragniesz - za każdym razem.

Jaka jest najważniejsza cecha charakteru, której potrzebujemy, gdy chcemy sobie kogoś zjednać, czy to w życiu zawodowym, czy osobistym?
To urok osobisty - umiejętność stworzenia specjalnej więzi z każdą osobą i sprawienia, że poczuje się ona w naszym towarzystwie jak ktoś naprawdę wyjątkowy.

Być może myślisz, że z urokiem osobistym trzeba się "urodzić", ale jest on czymś, czego można się nauczyć, nawet jeśli niektórzy zostali nim naturalnie obdarzeni.

Brian Tracy i Ron Arden - autorytety w dziedzinie sukcesu osobistego i zawodowego - pomogli tysiącom ludzi osiągnąć rzeczy, o których ci nawet nie śmieli marzyć: bogactwo, karierę, udane związki i jeszcze więcej - wszystko to, co możemy zyskać dzięki urokowi osobistemu. W tym fantastycznym poradniku Tracy i Arden odkrywają przed nami tajemnice uroku osobistego i pokazują, co sami możemy zrobić, żeby stać się bardziej czarujący - w jednej chwili!
W Potędze osobistego uroku znajdziesz szczegółowe objaśnienia, jak najbardziej czarujący ludzie udoskonalili swoje umiejętności, od prowadzenia rozmów z klientami po wejście na głębsze poziomy empatii dla swoich przyjaciół i bliskich oraz zrozumienia ich. Znajdziesz tu konkretne metody, które należy zastosować, żeby oczarować i mężczyznę, i kobietę.

Książka "Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi" - Brian Tracy, Ron Arden - oprawa Blister - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 136 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.71 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Brian Tracy, Ron Arden - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Marzenie ma moc - okładka książki

Marzenie ma moc

John C. Maxwell
Chcę być kimś - okładka książki

Chcę być kimś

Michał Zawadka
Produkty podobne:
Sztuka godnego umierania - okładka książki

Sztuka godnego umierania

Piotr Kniecicki