pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Stwórz teraz wspaniałą firmę!

Autor książki:

Mark Thompson, Brian Tracy

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2023
Oprawa: twarda
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 208x140 mm
EAN: 9788328390447
ISBN: 978-83-2839-044-7
Data: 2023-01-12
40.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy teraz jest dobry moment na założenie własnej firmy Świat biznesu, wstrząsany kolejnymi burzami, doświadcza gwałtownych turbulencji, co powoduje nieustanne zmiany uwarunkowań działalności gospodarczej. Konkurencja jest coraz bardziej zacięta i zdeterminowana, a wyzwania okazują się większe i trudniejsze. A zatem, jeśli chcesz stworzyć własną firmę, musisz zapewnić jej odporność na wstrząsy ekonomiczne i potencjał, by mogła zdobyć szczyt w swojej branży. Tylko jak w praktyce osiągnąć tak ambitny cel

Podpowiedź znajdziesz w tej książce. Zawiera ona siedem sprawdzonych zasad, które pozwalają poprawić funkcjonowanie każdej firmy działającej w dowolnej branży. Dowiesz się, jak inspirować, przyciągać i zatrzymywać przy sobie wspaniałych ludzi, pisać niezawodny biznesplan, identyfikować wymagania rynku, tworzyć wyróżniający się plan marketingowy, przywiązywać klientów do siebie i stale poprawiać ich obsługę. Nauczysz się szeregu prostych, praktycznych i skutecznych metod doskonalenia przywództwa, sprzedaży i marketingu, dzięki którym możesz budować świetną firmę w dowolnej branży i stawiać czoło każdej konkurencji.

W książce między innymi:

  • jak wykreować siebie na znakomitego lidera i otoczyć się wspaniałymi ludźmi
  • jakie znaczenie ma dobre planowanie, w tym plan marketingowy
  • jak zdobyć wiarygodność na rynku
  • na czym polega kreowanie procesu sprzedaży
  • jak osiągnąć doskonałość w tworzeniu pozytywnych wrażeń klienta

Chcesz nieprzeciętnego sukcesu Zacznij właśnie TERAZ!

 

Książka "Stwórz teraz wspaniałą firmę!" - Mark Thompson, Brian Tracy - oprawa twarda - Wydawnictwo one press. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2023 r. Cena 40.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.