pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury...
Tytuł książki:

Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych

Autor książki:

Timothy Ferriss

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 704 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788380872448
ISBN: 978-83-8087-244-8
Data: 2017-09-25
49.02  54.90  5.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

NARZĘDZIA,KTÓRE POMOGĄ CI OSIĄGNĄĆ SPRAWNOŚĆ, ZAMOŻNOŚĆ I MĄDROŚĆ
Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów "New York Timesa" Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody, stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. "Narzędzia tytanów" zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Z tej książki dowiesz się między innymi:
Jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez Tonyego Robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha i umysłu. Jak przejść do ofensywy we własnym życiu, korzystając z rad miliardera Chrisa Sakki. Jak Arnold Schwarzenegger wykorzystuje wojnę psychologiczną i jak zarobił miliony dolarów jeszcze zanim został gwiazdorem filmowym. Jak "Czarodziej z Hollywood" Robert Rodriguez przemienia słabości w zalety. Jak sobie radzić z komplikacjami i porażkami idąc za przykładem byłego komandosa Jocko Willinka. Jak pokonać strach i zdobyć pewność siebie wzorem Jamiego Foxxa. Jak wyszukiwać i testować nowe możliwości metodą ikony przedsiębiorczości Marka Andreessena. Jak zadawać pytania wzorem autora bestsellerów Malcolma Gladwella. Jak legendarny producent muzyczny Rick Rubin korzysta z sauny i zadaje muzykom drobne zadania domowe. Jak komik Mike Birbiglia doprowadził do tego, że prezydent Obama powiedział "kupa" (i jak rozmawiać z celebrytami). Jak poradzić sobie z blokadą twórczą, korzystając z rad Paolo Coelho, autora Alchemika (60 milionów sprzedanych egzemplarzy). Jak słynna nauczycielka medytacji Tara Brach akceptuje i wykorzystuje negatywne emocje. Jak rozwijać odporność psychiczną za pomocą trzech ćwiczeń polecanych przez emerytowanego generała Stanleya Mc Chrystala. Jak jeden z pierwszych inżynierów Google Chade-Meng Tan odkrył tajemnicę szczęścia, oraz wielu innych rzeczy.

Ze wstępu:
"W księgarniach można znaleźć wiele książek z wywiadami. Ta jest inna, ponieważ ja sam nie uważam siebie za autora wywiadów. Postrzegam siebie jako eksperymentatora. Jeśli nie mogę sprawdzić czegoś osobiście albo powtórzyć wyników w zagmatwanych realiach życia codziennego, nie jestem tym zainteresowany. Wszystko, co znajdziesz na kartach tej książki, zostało przeze mnie w jakiś sposób zweryfikowane, zbadane i zastosowane w życiu. Stosowałem dziesiątki opisanych taktyk i filozofii podczas trudnych negocjacji, w ryzykownych sytuacjach albo przy okazji ważnych transakcji biznesowych. Lekcje udzielone przez moich rozmówców pozwoliły mi zarobić miliony dolarów i oszczędziły mi daremnego wysiłku oraz niepotrzebnej frustracji. Sprawdzają się wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne".

***
Timothy Ferriss został uznany przez magazyn "Fast Company" za jednego z "najbardziej innowacyjnych biznesmenów", a magazyn "Forbes" umieścił go na liście "nazwisk, które trzeba znać". Był wczesnym inwestorem i doradcą w znanych firmach (między innymi takich jak Uber, Facebook i Alibaba). Wydał trzy książki, które znalazły się na pierwszych miejscach list bestsellerów dzienników "New York Times" i "Wall Street Journal": 4-godzinny tydzień pracy, 4-godzinne ciało i 4-godzinny szef kuchni. Ze względu na ogromną popularność jego podcastu Tim Ferriss Show (ponad 100 milionów pobrań) magazyn "Observer" i inne redakcje uznały go za odpowiednik Oprah Winfrey w segmencie audio.

Książka "Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych" - Timothy Ferriss - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 704 stron i została wydana w 2017 r. Cena 49.02 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Timothy Ferriss - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: