pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Rozwój osobisty lidera

Autor książki:

Ken Blanchard, Mark Miller

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2013
Oprawa: twarda
Ilość stron: 131 s.
Wymiar: 140x215 mm
EAN: 9788363773311
ISBN: 978-83-63773-31-1
Data: 2013-08-06
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czy zdarza ci się pomyśleć, że mógłbyś zarządzać na znacznie wyższym szczeblu, lecz nie wiesz, jak się tam dostać Zastanawiałeś się, jak umocnić swoje wpływy i bardziej przekonać do siebie ludzi Ciekawi cię, dlaczego jedni liderzy wybijają się ponad innych Na podstawie własnego - łącznie ponad siedemdziesięcioletniego doświadczenia w zarządzaniu - autorzy Ken Blanchard oraz Mark Miller stwierdzili, że droga do umacniania wpływów, mobilizowania ludzi i skutecznego przywództwa prowadzi przez rozwój osobisty. Oczywiście przywództwo to nie tylko rozwój. Jednak pozwala on wielkim liderom zdobywać i utrzymywać przywództwo.

Rozwój jest dla lidera tym, czym tlen dla nurka. Bez niego umiera. W odróżnieniu od nurka nie umrzesz naprawdę, jeśli przestaniesz się rozwijać. Stopniowo stracisz jednak wpływ na ludzi, a po pewnym czasie całkowicie utracisz możność kierowania nimi.

Każdemu atrakcyjna wydaje się myśl o kierowaniu ludźmi do końca życia. Nie chcemy w nieskończoność tkwić na tym samym stanowisku. Który przywódca pragnie stagnacji albo, co gorsza, utraty wpływów Jeśli postanawiasz kierować ludźmi przez całe życie - w przedsiębiorstwie, organizacji społecznej lub rodzinie - musisz stale się rozwijać. To proste, a jednak niełatwe w praktyce. Ta reguła, jak większość znakomitych reguł, staje się skuteczna dopiero po zastosowaniu. O tym właśnie jest ta książka.

Książka "Rozwój osobisty lidera" - Ken Blanchard, Mark Miller - oprawa twarda - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 131 stron i została wydana w 2013 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]