pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Rodzina według Bożego serca

Dane szczegółowe:
Wydawca: Koinonia
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 228 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788364489310
ISBN: 978-83-6448-931-0
Data: 2018-05-28
21.88  30.00  8.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Odkryj, na czym polega codzienne rodzinne szczęście.

Ta książka to więcej niż poradnik. To żywe świadectwo autorów oraz rodziców, na których przykład się powołują. Przedstawiane historie uczą i zachęcają, aby poddać swoje myśli, emocje, nawyki oraz działania samemu Twórcy rodziny. Przekonaj się, jak postawa usługiwania na wzór doskonałego przywódcy - Pana Jezusa, może odmienić twoje życie rodzinne! Ta mądra, biblijna, przemieniająca i praktyczna książka pomoże ci sprostać codziennym wyzwaniom.

Autorzy książki uczą realizmu, czyli świadomości, że przyjaźń z Bogiem i całkowite zaufanie Jego mądrości to podstawa miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Nie musimy być doskonali, żeby kochać i wychowywać. Potrzebujemy natomiast doświadczenia tego, że jesteśmy bezwarunkowo kochani przez Boga i że wiemy, iż nasi bliscy nie potrzebują naszej doskonałości, lecz naszej miłości - wiernej, czułej, ofiarnej i mądrej jednocześnie.

Ks. dr Marek Dziewiecki - doktor psychologii, odznaczony Medalem Ministerstwa Edukacji Narodowej

Książka to bardzo szczere, miejscami wzruszające świadectwo, w jaki sposób radykalne szukanie Boga i Jego woli kształtuje codzienne rodzinne szczęście. Jest zaproszeniem do rodzicielstwa opartego na osobistym świadectwie życia oraz dialogu z dziećmi.

o. Józef Augustyn SJ - profesor Akademii Ignatianu w Krakowie

"Rodzina według Bożego serca" to fenomenalna pozycja(...) Rzadko się zdarza, by w jednej książce można było znaleźć tak wiele perełek dotyczących relacji. Najciekawsze jest to, że prawdy te można zastosować do każdej sytuacji w rodzinie.

Kurt Bubna - Pastor prowadzący, Eastpoint Church, Spokane Valley, Washington

Gorąco polecam książkę "Rodzina według Bożego serca". Autorzy przedstawiają model rodzicielskiego strategicznego myślenia, przewodzenia i opieki na wzór Pana Jezusa w sposób inspirujący i bardzo praktyczny.

Henryk Wieja - lekarz, założyciel Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja

Książka "Rodzina według Bożego serca" - Ken Blanchard, Tricia Goyer, Phil Hodges - oprawa miękka - Wydawnictwo Koinonia. Książka posiada 228 stron i została wydana w 2018 r. Cena 21.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]