pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jednominutowy Menedżer Motywuje. Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły / Jednominutowy Menedżer i przywództwo / Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy / Jednominutowy Menedżer spotyka małpę / Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce.

Autor książki:

Ken Blanchard

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 687 s.
Wymiar: 140x215 mm
EAN: 9788377467091
ISBN: 978-83-7746-709-1
Data: 2015-11-30
88.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

NOWE wydanie, oparte na ponadczasowym biznesowym klasyku - zaktualizowane tak, aby współczesny czytelnik mógł szybciej odnieść sukces w szybko zmieniającym się świecie.

Zwięzła lektura dla wiecznie zajętych menedżerów. Osiągnięcie sukcesu w zarządzaniu swoją pracą i życiem nigdy nie było tak istotne jak teraz.

Poznaj sekrety Nowego Jednominutowego Menedżera i wykorzystaj je w praktyce.

Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły
Autorzy opisują cztery etapy rozwoju, jakie przechodzą wszystkie zespoły w drodze do osiągnięcia wysokiej wydajności: rozpoznanie, niezadowolenie, integrację i produkcję. Wyjaśniają, w jaki sposób powinien działać menedżer, by każda grupa stała się w pełni efektywna szybko i praktycznie bezstresowo.

Jednominutowy Menedżer i przywództwo
Książka ta w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego - prostego systemu, w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy, polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób.

Jednominutowy Menedżer spotyka małpę
Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! - ta zasada cię wyzwoli. Dzięki tej książce dowiesz się, jak w prosty sposób zyskać czas na rzeczy, które chcesz lub musisz zrobić.

Jednominutowy Menedżer: Równowaga życia i pracy
Zdrowy tryb życia kluczem do sukcesu
Ta łatwa w odbiorze książka zawiera cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o dobrą kondycję fizyczną. Autorzy napisali ją z myślą o wiecznie zabieganych ludziach biznesu, których harmonogramy są zawsze przepełnione "ważnymi i niecierpiącymi zwłoki zadaniami".

Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce
To kolejny etap prostego i wyjątkowo skutecznego programu mającego niebagatelny wpływ na kształt nowoczesnego biznesu. Skorzystaj z tej unikalnej wiedzy już dzisiaj! Poznaj praktyczne tajniki jednominutowego zarządzania organizacją

Książka "Jednominutowy Menedżer Motywuje. Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły / Jednominutowy Menedżer i przywództwo / Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy / Jednominutowy Menedżer spotyka małpę / Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce." - Ken Blanchard - oprawa twarda - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 687 stron i została wydana w 2015 r. Cena 88.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.