pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zdążyć z czasem na czas. Jak zarządzać własnym życiem w erze cyfrowej

Autor książki:

Jan Yager

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788366142701
ISBN: 978-83-6614-270-1
Data: 2020-09-11
31.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czas to moneta twojego życia. Jedyna, jaką masz, i tylko ty możesz zdecydować, w jaki sposób ma być wydana. Uważaj, aby inni nie zrobili tego za ciebie .
Carl Sandburg
Skuteczne planowanie naszego życia pozwala nam angażować się w działania, których w innym razie musielibyśmy się wyrzec. Rezerwując w planie konkretny czas na niektóre aktywności, mamy pewność, że je wykonamy. To konstatacja cenionego socjologa Eviatara Zerubavela.
Jan Yager w książce Zdążyć z czasem na czas, opierającej się na swoich obserwacjach i wynikach własnych badań oraz uznanych autorytetów, uczy, jak uzyskać większą wydajność w świecie, w którym praca stawia przed nami nieustannie coraz większe wymagania.
Tę naukę zawiera, w największym skrócie, w wyspecyfikowanych poniżej pytaniach, na które wyczerpująco i konstruktywnie udziela odpowiedzi w tekście swojej książki. Oto one:
- jaki jest najważniejszy czynnik, nad którym masz kontrolę, a który pomoże ci zyskać większą wydajność,
- jak wdrożyć opracowany przez autorkę schemat P.I.E. Priorytetyzuj., Inicjuj., Ewaluuj., który pozwoli ci optymalnie zaplanować każdy dzień,
- jak brzmi pięć pytań dotyczących twojej przyszłej spuścizny i na co w związku z tym zdecydujesz przeznaczać swój czas,
- jak poradzić sobie z powszechnymi marnotrawcami czasu, takimi jak ustalanie zbyt wielu aktywności na dany dzień, niewłaściwe planowanie czy odkładanie działań na później,
- jak lepiej radzić sobie z pracą i wszelkimi aktywnościami, aby zaoszczędzić czas,
- jakie kwestie kulturowe mają wpływ na nasze zarządzanie czasem.

Książka "Zdążyć z czasem na czas. Jak zarządzać własnym życiem w erze cyfrowej" - Jan Yager - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2020 r. Cena 31.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.