pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Myślenie pytaniami

Autor książki:

Marilee Adams

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 145x209 mm
EAN: 9788366142466
ISBN: 978-83-66142-46-6
Data: 2020-06-05
26.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Wielkie osiągnięcia zaczynają się od wielkich pytań.

Wszyscy codziennie zadajemy sobie pytania typu: W co się ubrać, aż po Co powinienem zrobić ze swoim życiem? Rodzaj zadawanych pytań może mieć poważny wpływ na nasze nastawienie do siebie, na stosunki z ludźmi oraz na karierę. Niewłaściwie stawiane pytania mogą stanowić źródło wielu problemów – tak zawodowych, jak i własnych.

Autorka snuje interesującą i pouczającą opowieść, w której tkwi klucz do szybkiego rozpoznawania szkodliwych pytań, które pojawiają się w naszej głowie, a potem padają z naszych ust. Instruuje, jak je potem przekształcić, by uzyskać właściwe rezultaty, zaskakująco pozytywne.

To trzecie już wydanie tego międzynarodowego bestsellera zawiera w sobie jeszcze więcej niż dwa poprzednie. Mamy nowy wstęp i nowy epilog. Mamy nowe narzędzia, które sprawiają, że przedstawiony materiał ma jeszcze przystępniejszą i bardziej praktyczną formę. Ta książka doskonali umiejętności trenerskie i przywódcze. Może stać się początkiem przełomowych zmian w życiu – o czym zaświadcza ogromna rzesza czytelników z wielu krajów świata.

Książka "Myślenie pytaniami" - Marilee Adams - oprawa Miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]