pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Zarządzanie przez wartości Audio. Jak sprawić, by osobiste wartości pomagały osiągać nadzwyczajne wyniki

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788377469712
Data: 2015-10-14
19.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

Dowiedz się, w jaki różnego typu firmy mogą osiągnąć większy sukces - mierzony nie w kategoriach rozmiarów bądź zysków, lecz z punktu widzenia jakości życia ich pracowników oraz jakości świadczonych usług.

Poprzez zaangażowanie się w dążenie do wspólnego celu i dzielenie pewnych wartości każda organizacja może prowadzić działalność biznesową w sposób pozwalający wszystkim zainteresowanym - właścicielom i udziałowcom, pracownikom, odbiorcom i klientom - wygrywać. Książka Zarządzanie przez wartości, napisana w oparciu o materiały zgromadzone podczas ponad dwudziestopięcioletnich badań, a także na postawie obserwacji dotyczących zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce, w sposób szczegółowy opisuje praktyczny plan działania. Plan ten ma na celu określenie najważniejszych wartości organizacji, zakomunikowanie ich pośród związanych z nią ludzi, zestrojenie z bieżącymi praktykami, a także osiągnięcie nowego, wyższego poziomu sukcesu organizacyjnego.

Ken Blanchard, główny przywódca duchowy Ken Blanchard Companies, jest współautorem "Jednominutowego Menedżera", "Cała naprzód!" i kilkunastu innych bestsellerów.

Michael OConnor jest współzałożycielem i dyrektorem Center for Managing by Values (Ośrodka zarządzania przez wartości). OConnor jest uznanym ekspertem w zakresie badań behawioralnych. Specjalizuje się w dziedzinach strategii, zachowania oraz wyników zorientowanych na proces.

Audiobook „Zarządzanie przez wartości Audio. Jak sprawić, by osobiste wartości pomagały osiągać nadzwyczajne wyniki” - oprawa CD - Wydawca: MT Biznes. Cena 19.59 zł. Zapraszamy na zakupy!