pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Awake. Osiągnij spełnienie w 7 obszarach życia

Autor książki:

Marta Gierlińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788376491615
ISBN: 978-83-7649-161-5
Data: 2018-10-03
53.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka ta pomoże Ci rozwiązać problemy i osiągnąć spełnienie w kluczowych obszarach własnego życia: zmianach życiowych, emocjach, poczuciu własnej wartości, pewności siebie, asertywności, podejmowaniu decyzji, motywacji i planowaniu.

Trzymasz w rękach napisany przystępnym językiem przewodnik po rozwoju osobistym, który zwiera:
- 40 ćwiczeń wspierających samodzielną pracę z większością życiowych wyzwań;
- vademecum, które poprowadzi Cię krok po kroku przez opisywane zagadnienia;
- przykłady ułatwiające lepsze i szybsze zrozumienie omawianych teorii.

Marta Gierlińska - trenerka, coach, bizneswoman z piętnastoletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi - zbadała problemy, które są najczęstszym tematem sesji coachingowych, a następnie opracowała model pozwalający uporać się z nimi. Nazwała go AWAKE i opisała w tej oto książce.

Praca ta łączy w sobie wiedzę z psychologii transpersonalnej, wyniki badań D. R. Hawkinsa nad rozwojem świadomości, nauki filozofii Wschodu, a także narzędzia coachingowe, neurolingwistyczne oraz wiedzę i osobiste doświadczenia Autorki.

"Awake" to książka - przewodnik. Można się nią posłużyć, aby ustalić swoją aktualną pozycję na drodze własnego rozwoju oraz za pomocą przedstawionych w niej technik odnaleźć właściwą ścieżkę w podróży zwanej życiem.

Jolanta Kowal,
założycielka Centrum Promocji Zdrowia NOVIMED, praktyk kinezjologii, naturopata

Książka "Awake. Osiągnij spełnienie w 7 obszarach życia" - Marta Gierlińska - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2018 r. Cena 53.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.