pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Możesz jeść normalnie! Zdrowe odżywianie w zgodzie z sobą

Autor książki:

Agata Lewandowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 165 x 235 mm
EAN: 9788380438149
ISBN: 978-83-8043-814-9
Data: 2022-02-02
36.40 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

„Normalne, typowe, codzienne jedzenie nie jest gorsze od wege bowls, wykwintnych dań z dziwnie brzmiącymi składnikami i drogich koktajli z superfoods. Na dobrą sprawę nie trzeba kosztownych, trudno dostępnych składników i dietetycznych udziwnień, by jeść zdrowo i w urozmaicony sposób”.

fragment książki

Ilu diet już próbowałaś Ile razy robiłaś postanowienie, że zaczniesz się zdrowo odżywiać A potem znowu zjadłaś coś „niewłaściwego”. Bo nie miałaś czasu… Bo tak odreagowujesz stres… Bo nie mogłaś już patrzeć na to, że inni jedzą to, czego tobie nie wolno… Wróciłaś do starych nawyków z poczuciem winy i przekonaniem, że brakuje Ci silnej woli. I tak, aż do następnej próby.

Jeśli jesteś już tym zmęczona, to musisz sięgnąć po tę książkę.

Agata Lewandowska przekonuje, że jest wyjście z tego zaklętego kręgu diet i porażek. Wymaga ono zupełnie innego spojrzenia na to, co jemy i dlaczego podejmujemy takie, a nie inne decyzje żywieniowe. Dzięki jej wskazówkom przestajemy być niewolnikami jedzenia i narzucanego nam przez innych stylu życia. Możemy w pełnej wolności, bazując na tym, co lubimy, odżywiać się zdrowo i osiągać cele, które przed sobą postawimy.

Książka "Możesz jeść normalnie! Zdrowe odżywianie w zgodzie z sobą" - Agata Lewandowska - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 36.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.