pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Na drodze do sukcesu. Podążaj ścieżką wyznaczoną..

Autor książki:

Napoleon Hill

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 216 s.
EAN: 9788328395688
ISBN: 978-83-2839-568-8
Data: 2022-12-01
34.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kto inny, jeśli nie Napoleon Hill, mógłby wiedzieć lepiej, że sukces znajduje się w zasięgu każdego z nas - również Twoim Jego przykład - człowieka urodzonego w ubogiej rodzinie, który własnym wysiłkiem zapracował na miano prekursora i twórcy koncepcji rozwoju osobistego - dowodzi, że przy odpowiednim podejściu można osiągnąć swoje cele. Zainspiruj się życiem, a także poradami i wskazówkami Napoleona Hilla zawartymi w tej książce.

To zbiór esejów uczniów i współpracowników Napoleona Hilla. Ujęte w ich tekstach spostrzeżenia, wskazówki i cytaty to cenne źródło wiedzy i inspiracji, które pomoże Ci w rozwoju osobistym, realizacji planów i celów, wreszcie osiągnięciu sukcesu finansowego i zawodowego. To uniwersalna pozycja, do której możesz wracać zawsze, gdy poczujesz taką potrzebę - gwarantujemy, że za każdym razem wyniesiesz z lektury cenną wiedzę i nowe wartości!

Książka zawiera:

eseje uczniów i współpracowników Napoleona Hilla dotyczące szeroko pojętego rozwoju osobistego

praktyczne wskazówki ułatwiające realizację celów

sposoby na czerpanie z życia satysfakcji

metody skutecznego rozwiązywania problemów

informacje na temat budowania motywacji

porady dla przedsiębiorców, menadżerów, sprzedawców

v

Książka "Na drodze do sukcesu. Podążaj ścieżką wyznaczoną.." - Napoleon Hill - oprawa twarda - Wydawnictwo one press. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2022 r. Cena 34.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.