pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII

Autor książki:

Napoleon Hill

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 211 s.
EAN: 9788377010853
ISBN: 978-83-7701-085
Data: 2020-07-01
33.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dzisiaj poznasz jedenaste i dwunaste z szesnastu PRAW SUKCESU,
będących Napoleon Hillrezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.
Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat
Prawo XI: Precyzyjne myślenie
W tej części Praw Sukcesu szczególnej i dogłębnej analizie został poddany UMYSŁ. Nauczysz się MYŚLEĆ PRECYZYJNIE oraz zrozumiesz, że:
Umysł można kontrolować, prowadzić i kierować w stronę celów kreatywnych i konstruktywnych.
Umysł może także prowadzić do celów destruktywnych i sabotować wcześniej zaplanowane działania, jeśli nie jest kontrolowany i kierowany w sposób konstruktywny i z namysłem.
Umysł posiada władzę nad każdą komórką ciała, stąd można je tak kierować, by doskonale wykonywało swoją pracę. Można także, zaniedbując lub podejmując błędne decyzje, destruktywnie wpływać na siebie i innych.
Wszystkie sukcesy, jakie kiedykolwiek człowiek osiągnął, są wynikiem myśli. Ciało fizyczne odgrywa drugorzędną rolę.
Największe ze wszystkich osiągnięć w literaturze, sztuce, finansach, przemyśle, handlu, transporcie, religii, polityce czy nauce, są przede wszystkim rezultatem idei jednego człowieka, lecz PRZEKSZTAŁCONYMI W RZECZYWISTOŚĆ PRZEZ INNYCH LUDZI, dzięki połączonym wysiłkom ich umysłów i ciał.
(Oznacza to, że koncepcja idei jest ważniejsza niż przekształcenie jej w formę materialną, ponieważ stosunkowo niewielu ludzi potrafi tworzyć użyteczne idee, podczas gdy setki milionów ludzi umie rozwinąć pomysł i nadać mu formę materialną po tym, jak już zostanie opracowany).
Większość myśli poczętych w umysłach ludzi nie jest PRECYZYJNA. Są one bardziej rodzajem opinii i pochopnych osądów.
XII Prawo Sukcesu: Koncentracja
Z XII Prawa dowiesz się, czym jest klucz do realizacji marzeń, nazywany przez Napoleona Hilla Magicznym kluczem do sukcesu. Im bardziej będziesz poznawać ten klucz, tym bardziej nie będziesz mógł uwierzyć, jaki jest prosty.
Być może teraz zastanawiasz się, o co właściwie chodzi z tą koncentracją, bo może w ogóle nie masz z nią żadnych kłopotów. Napoleon Hill definiuje koncentrację w trochę inny sposób, niż jest ona potocznie postrzegana:
Koncentracja to akt skupienia umysłu na danym pragnieniu, dopóki nie wypracuje się sposobów i środków jego realizacji i dopóki nie zastosuje się ich w działaniu do osiągnięcia sukcesu.
Pozwól, że zadamy Ci jedno pytanie: czy masz już zrealizowane swoje największe marzenia? Jeśli nie, to wiedz, że wciąż możesz wykorzystać swoją koncentrację w dużo lepszym stopniu niż dotychczas, a dzięki tej publikacji, dowiesz się, jak to zrobić.

Książka "Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII" - Napoleon Hill - oprawa miękka - Wydawnictwo złote myśli. Książka posiada 211 stron i została wydana w 2010 r. Cena 33.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.