pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak się dobrze sprzedać

Autor książki:

Napoleon Hill

Dane szczegółowe:
Wydawca: Emka
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788366142152
ISBN: 978-83-6614-215-2
Data: 2019-04-30
29.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niewielu opanowało sztukę sprzedaży tak doskonale, jak Napoleon Hill. To nie tylko znany na całym świecie autor bestsellerowych książek, ale też prawdziwa legenda w kręgach biznesowych. Hill uczył sztuki sprzedaży i tworzył na tyle skuteczne programy kursów doskonalących tę umiejętność, że diametralnie odmieniały losy przedsiębiorstw zmagających się z trudnościami, zwielokrotniając ich dochody.

Książka "Jak się dobrze sprzedać" wykorzystuje liczne prace Hilla dotyczące mistrzowskiej sprzedaży szczególnie zaś jego genialne, ponadczasowe dzieło "Myśl i bogać się". Przedstawia bardzo interesujące, ciekawe studia przypadków oraz historie z owych prac wyłonione, ale też materiały spisane z jego nagrań, przemówień oraz wykładów. "Jak się dobrze sprzedać" nawiązuje również do książek, inspirowanych filozofią Hilla, innych cenionych autorów. I co istotne - została ona uzupełniona o współczesne komentarze oraz aktualne zjawiska i przykłady ze współczesnego świata biznesu.

Niezależnie od tego, kim jesteś i co robisz, za każdym razem, gdy kogoś spotykasz, wyjaśniasz jakąś koncepcję, rozmawiasz przez telefon lub Skype a czy dzielisz się swoją opinią - sprzedajesz to, co masz najcenniejszego: samego siebie. Nieważne, czy osobiście zajmujesz się sprzedażą, czy też sprzedajesz swoją osobowość, powinieneś przyswoić cenne lekcje oraz sprawdzone techniki, które znajdziesz w tej książce. Przeczytawszy ją, skonstatujesz, jak jest cenna i pożyteczna.

Książka "Jak się dobrze sprzedać" - Napoleon Hill - oprawa miękka - Wydawnictwo Emka. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.