pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prawa sukcesu. Tom XIII i Tom XIV

Autor książki:

Napoleon Hill

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
EAN: 9788377011386
ISBN: 978-83-7701-138
Data: 2020-07-01
33.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dzisiaj poznasz trzynaste i czternaste z szesnastu PRAW SUKCESU,
będących Napoleon Hillrezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.
Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.
Prawo XIII: Współpraca
Najprawdopodobniej zdajesz sobie sprawę, że WARTO jest współpracować z innymi ludźmi w celu osiągnięcia pewnego rezultatu. Napoleon Hill jest zdania, że biznes może się tylko rozwijać, jeśli oparty jest na kooperacji minimum kilku umysłów. Nie kilku ludzi, a kilku umysłów. Jeśli firma prawna składa się tylko z jednego rodzaju umysłów, będzie bardzo znacznie upośledzona, nawet jeśli stanowić ją będzie tuzin zdolnych ludzi tego właśnie typu. (fragment publikacji)
Napoleon Hill Prawa Sukcesu. Każdy rodzaj grupowego wysiłku, gdzie dwoje lub więcej ludzi tworzy związek współpracy w celu osiągnięcia określonego celu, staje się potężniejszy niż wysiłek pojedynczej osoby. [...]
Prawo XIV: Porażka
Wszelka wartościowa wiedza, którą twierdzę, że posiadam, reprezentowana jest przez te piętnaście punktów, a materiał, z którego tę wiedzę zebrałem, to nic innego jak wiedza, którą wmusiły we mnie przeżyte doświadczenia niewątpliwie klasyfikowane przez niektórych jako klęski!
Niniejszy kurs, którego ten tom jest częścią, jest tylko podsumowaniem tego, co zebrałem poprzez owe klęski. Jeśli ten kurs okaże się dla was wartościowy, tak jak mam nadzieję, możecie podziękować za to owym klęskom, które w tej części opisałem. (Napoleon Hill, XIV Prawo Sukcesu)
Napoleon Hill Prawa Sukcesu Kto z nas potrafi porażkę potraktować jako lekcję i wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski? Niewielu. Zazwyczaj nasze klęski są nacechowane tak silnymi emocjami, smutkiem i cierpieniem, że nie potrafimy dostrzec, co DOBREGO życie chce nas przez nie nauczyć i w którą stronę ukierunkować. Tym wartościowsze będzie XIV prawo sukcesu, gdyż sam autor Napoleon Hill opowie nam o swoich klęskach i jak z czasem przekuł je w SUKCES

Książka "Prawa sukcesu. Tom XIII i Tom XIV" - Napoleon Hill - oprawa miękka - Wydawnictwo złote myśli. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2010 r. Cena 33.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.