pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prawa sukcesu. Tom XV i Tom XVI

Autor książki:

Napoleon Hill

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 153 s.
EAN: 9788377011621
ISBN: 978-83-7701-162
Data: 2020-07-01
33.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dzisiaj poznasz piętnaste i szesnaste z szesnastu PRAW SUKCESU,
będące Napoleon Hillrezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.
Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi, jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.
XV Prawo Sukcesu - Tolerancja
Nietolerancja jest formą ignorancji, którą trzeba opanować, zanim można będzie osiągnąć jakikolwiek rodzaj trwałego sukcesu
Czym jest nietolerancja według Napoleona Hilla?
Napoleon Hill Nietolerancja jest główną przyczyną wszystkich wojen. Czyni wrogów w interesach i w rzemiosłach. Dezintegruje zorganizowane siły społeczeństwa na tysiąc sposobów. Stoi jak potężny gigant na drodze do zlikwidowania wojen. Detronizuje rozsądek i stawia psychologię tłumu w jego miejsce.
Po drugie, nietolerancja jest główną siłą dezintegrującą wśród zorganizowanych religii tego świata. Tutaj wprowadza zamęt w największej sile dobra, jaka istnieje na tym świecie, rozbijając tę siłę na małe sekty i wyznania, które spędzają tyle samo czasu i wysiłku, zwalczając się nawzajem, ile na niszczeniu zła tego świata.

Książka "Prawa sukcesu. Tom XV i Tom XVI" - Napoleon Hill - oprawa miękka - Wydawnictwo złote myśli. Książka posiada 153 stron i została wydana w 2011 r. Cena 33.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.