pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Plan pozytywnego działania Napoleona Hilla

Autor książki:

Napoleon Hill

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 185x115 mm
EAN: 9788367107365
ISBN: 978-83-6710-736-5
Data: 2022-06-02
31.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najdłuższa podróż zaczyna się od pojedynczego kroku. Pierwszy krok w kierunku doskonalenia siebie jest tak prosty jak otwarcie tej książki, przewrócenie kartki, by odnaleźć datę rozpoczęcia marszu w kierunku wytyczonego celu. Wszystkim, którzy pragną przemienić swe marzenia i nadzieje w rzeczywistość, N. Hill zapewnia nieocenioną inspirację i motywację na każdą porę dnia, każdy dzień miesiąca i każdy miesiąc roku.
Napoleon Hill uważał, że aby pomóc czytelnikowi w najlepszy sposób skorzystać z zawartych w jego książkach intelektualnych zasobów, nie wystarczy powiedzieć mu, co ma zrobić, lecz jak to zrobić.
[fragment]
Zasady zdobywania sukcesu, które Hill uczynił nieśmiertelnymi w swych poczytnych książkach, wytrzymały próbę czasu, ponieważ dają się zrealizować. Autor nie powiedział nam po prostu co robić; wyjaśnił nam jak to robić. Ludzie na całym świecie zgromadzili wielkie majątki i zdobyli prawdziwe bogactwa życia, stosując jego filozofię sukcesu.
() W niniejszej książce zebraliśmy 365 cytatów, epigramów i haseł motywacyjnych Napoleona Hilla po jednym na każdy dzień roku i podzieliliśmy je na kategorie, które naszym zdaniem mogą być najbardziej przydatne. Następnie każdy z cytatów zinterpretowaliśmy i przeanalizowaliśmy, trzymając się filozofii Napoleona Hilla, a także zaproponowaliśmy sugestie i zalecenia dla wdrażania idei zawartych w tych przesłaniach.
NAPOLEON HILL urodził się w jednopokojowej chacie w Pound River w hrabstwie Wise County w Wirginii. Swą karierę pisarską rozpoczął w wieku trzynastu lat jako prasowy reporter górski w małym miasteczku. Był pierwszym autorem amerykańskim, który wydał podręcznik filozofii osobistych osiągnięć. Stał się najbardziej poczytnym autorem motywacyjnym naszych czasów. Jego książka Myśl!... i bogać się została sprzedana w ponad dwudziestu milionach egzemplarzy i przetłumaczona na kilka języków obcych. Zmarł w Południowej Karolinie w 1970 roku, w wieku osiemdziesięciu siedmiu lat.

Książka "Plan pozytywnego działania Napoleona Hilla" - Napoleon Hill - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.