pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Medytacja łatwiejsza niż myślisz. Uwolnij się od stresu i osiągnij...
Tytuł książki:

Medytacja łatwiejsza niż myślisz. Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji

Autor książki:

Magdalena Mola

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 175x250 mm
EAN: 9788377884669
ISBN: 978-83-7788-466-9
Data: 2014-11-04
26.81  35.90  9.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Medytacja łatwiejsza niż myślisz. Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji - opis książki:

Poznaj zbawienną moc medytacji, która wprowadzi w twoje życie ład i równowagę oraz uwolni cię od negatywnych emocji i stresu. Dzięki wskazówkom zawartym w poradniku przekonasz się, że medytacja pomaga osiągnąć zharmonizowane życie i dostarcza wewnętrznej satysfakcji.

W książce znajdziesz opisy różnych ścieżek medytacyjnych m.in. medytacji w ciszy, medytacji w ruchu czy medytacji z mantrą. Dzięki temu możesz wybrać tę, która jest najbardziej skuteczna i najprostsza do zastosowania w twoim życiu.

Treść poradnika wzbogacają inspirujące cytaty, liczne historie z życia oraz zdjęcia prezentujące m.in. asany relaksacyjne. Integralną częścią książki jest płyta CD z technikami medytacji z mantrą.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno: przedstawia korzyści, jakie niesie ze sobą medytacja - od poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego aż po głębokie zrozumienie samego siebie omawia proste i skuteczne techniki relaksacyjne, m.in. relaksację joga nidra, relaksację Jacobsona czy technikę milczącego świadka prezentuje elementy hatha-jogi, czyli podstawowe asany odprężające wskazuje sposoby na to, jak odmienić swój dom i otoczenie, by wzmocnić efekty medytacji zawiera cenne informacje dotyczące zdrowego stylu życia, pomaga dopasować odpowiednią dietę oraz opracować idealny rozkład dnia Magdalena Mola - instruktorka medytacji z 20-letnim doświadczeniem. Inicjatorka projektów Yoga Life Style oraz Zrelaksowani.pl. Prowadzi zajęcia z zakresu medytacji i jogi oraz jej adaptacji we współczesnym świecie.

Książka "Medytacja łatwiejsza niż myślisz. Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji" - Magdalena Mola - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2014 r. Cena 26.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]