pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Twoje ciało wie, jak cię wyleczyć

Autor książki:

Christian Fleche

Dane szczegółowe:
Wydawca: MEDIUM
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788361987451
ISBN: 978-83-6198-745-1
Data: 2016-02-22
26.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Książka ta przełamuje stereotypowe myślenie o chorobie, wskazując, jak dzięki głębokiemu poznaniu samych siebie możemy odzyskać i zachować pełne zdrowie fizyczne i psychiczne.

Zwykle chorobę traktujemy jako nieszczęście, pech, skutek przypadku. Walczymy z nią, zażywając lekarstwa czy decydując się na interwencję chirurgiczną. Christian Fleche, psychoterapeuta, specjalista w zakresie NLP, wysuwa tezę, iż choroba istnieje po to, by nas leczyć. Jest ona zdrową biologiczną reakcją na wydarzenie, z którym nie potrafimy poradzić sobie emocjonalnie, i działa na rzecz przetrwania organizmu. Autor proponuje nową metodę, polegającą na odczytywaniu kodu biologicznego choroby, czyli przyczyn psychicznych, emocjonalnych, które ją wywołały. Docierając do nich i rozpoznając je, możemy leczyć ich skutki.

Co więcej, uzmysłowienie sobie istniejących w naszej podświadomości wspomnień i odczuć, które w warunkach konfliktu mogą w naszym życiu lub w życiu naszych potomków dojść do głosu i spowodować chorobę, pozwoli nam podjąć próbę uporania się z nimi - tak by nie dopuścić do powstania choroby.

Autor dokładnie omawia tę metodę, poczynając od embriologii i wyjaśnienia związków łączących ciało, mózg, psychikę oraz kanały energetyczne. Wymienia m.in. rodzaje konfliktów, w różny sposób prowadzących do zachorowania, a także konkretne odczucia, które mogą oddziaływać patogennie na poszczególne narządy. Na potwierdzenie swoich tez przytacza wiele przykładów z własnej praktyki terapeutycznej.

Książka "Twoje ciało wie, jak cię wyleczyć" - Christian Fleche - oprawa miękka - Wydawnictwo MEDIUM. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2015 r. Cena 26.21 zł. Zapraszamy na zakupy!