pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Przywództwo Złote zasady. Czego nauczyło mnie życie lidera
książka:

Przywództwo Złote zasady. Czego nauczyło mnie życie lidera

Dane szczegółowe:
Wydawca: POLTEXT
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 292 s.
Wymiar: 158x233 mm
EAN: 9788380878983
ISBN: 978-83-8087-898-3
Data: 2020-02-20
32.95  49.90  16.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Przywództwo Złote zasady. Czego nauczyło mnie życie lidera - John C. Maxwell - opis książki:

Mądrzy liderzy uczą się na własnych błędach. Najmądrzejsi liderzy uczą się nie tylko na błędach innych, lecz i na ich sukcesach. John Maxwell, doświadczony lider, jeden z 25 najlepszych autorów Amazon.com, którego bestsellerowe książki sprzedano w 13 milionach egzemplarzy, dzieli się z czytelnikami swoim 40-letnim doświadczeniem w zarządzaniu. Chce pomóc ci w pełnym wykorzystaniu twojego potencjału, dzieląc się z tobą swoimi złotymi myślami dotyczącymi przywództwa. W każdym z 26 rozdziałów ukryta jest bryłka szlachetnego kruszcu - ponadczasowe lekcje przywódcze. Razem składają się one na sześciomiesięczny program mentoringu, przeprowadzany przez prawdziwego eksperta od spraw przywództwa. Skorzystaj z wiedzy Maxwella, który daje odpowiedzi na trudne pytania, jakich nie może zignorować żaden menedżer: dlaczego najtrudniejsze w przywództwie jest zarządzanie samym sobą jak najlepsi liderzy radzą sobie z krytyką i niezadowoleniem otoczenia jak rozwijać kompetencje i talenty ludzi w zespole jak, będąc liderem, oddzielać złudzenia od rzeczywistości na ile lider jest w stanie kształtować swoich ludzi Przywództwo. Złote zasady to - jak do tej pory - najbardziej osobista książka Maxwella. Znalazło się w niej wiele historii opisujących porażki i sukcesy; są w niej też "złote bryłki" mądrości, które autor zdobył w ciągu swojego życia. Maxwell porusza w niej między innymi takie oto tematy: Nie wysyłaj kaczek do szkoły dla orłów Ludzie porzucają ludzi, a nie firmy Wsparcie możesz wypożyczać, lecz nigdy go nie dawaj Gdy trafi cię kopniak w tyłek, wiesz, że jesteś na przedzie Ludzie podsumują twoje życie jednym zdaniem - zdecyduj teraz, jakie ono będzie Na końcu każdego rozdziału znajdziesz szczegółowe ćwiczenia oraz "Czas mentoringu" - część przeznaczoną dla tych, którzy chcą pomagać innym w rozwoju z wykorzystaniem tej książki.

***

John C. Maxwell jest znanym na świecie ekspertem w dziedzinie przywództwa, mówcą i autorem książek, które sprzedały się w ponad 13 milionach egzemplarzy. Jego organizacje przeszkoliły ponad dwa miliony liderów w wielu różnych krajach. Dr Maxwell jest założycielem EQUIP i INJOY Stewardship Services. Każdego roku wygłasza przemówienia skierowane do ludzi w firmach z listy Fortune 500, przywódców rządowych, ambasadorów Narodów Zjednoczonych. Zapraszają go organizacje tak różne, jak United States Military Academy w West Point czy National Football League. Jego książki zostały uznane za bestsellery przez "New York Times", "Wall Street Journal" i "Business Week".

Książka „Przywództwo Złote zasady. Czego nauczyło mnie życie lidera” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo POLTEXT.

Książka posiada 292 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Przywództwo Złote zasady. Czego nauczyło mnie życie lidera"
John C. Maxwell - autor m.in.:
Zysk lidera - okładka książki
Zysk lidera John C. Maxwell;
Bądź liderem! 2.0 - okładka książki
Bądź liderem! 2.0 John C. Maxwell;
Moc jednego - okładka książki
Moc jednego John C. Maxwell, Stephen R. Graves, Thomas G. Addington;
Myślenie kategoriami zmiany - okładka książki
Myślenie kategoriami zmiany John C. Maxwell;
21 cech skutecznego lidera - okładka książki
21 cech skutecznego lidera John C. Maxwell;
Jak stać się osobą wpływową - okładka książki
Jak stać się osobą wpływową John C. Maxwell, Jim Dornan;
Marzenie ma moc - okładka książki
Marzenie ma moc John C. Maxwell;
Produkty podobne: