pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wybitność to kwestia wyboru

Autor książki:

Dawid Piątkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 125x185 mm
EAN: 9788365590039
ISBN: 978-83-6559-003-9
Data: 2018-01-22
39.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, jak dano nam na imię, kto nas uczył i wychowywał. Nie decydujemy o tym, w jaki sposób nasza historia się rozpoczyna, ale mamy moc, by zdecydować jak się zakończy. Wyzwaniem nie jest znalezienie własnej drogi, tylko jej stworzenie.

 
Wybitność to kwestia wyboru
 
Celem jest, abyś uwolnił swój ukryty potencjał i osiągnął spektakularny sukces. Zdecyduj, abyś stał się wolny i niezależny finansowo. Jeśli Twoje marzenia nie przerażają Cię, są zbyt małe. Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz. Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna. Ty i ja wiemy, że nie będzie to proste, ale bez ryzyka nie ma zwycięstwa.

Największe osiągnięcia zrodziły się ze zmagań i pokonywania przeciwności losu. Gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło i świadomie zdecydujesz, że się nie poddasz - to pokaże, kim tak naprawdę jesteś. - Dawid Piątkowski
 
Dawid Piątkowski - wizjoner, nauczyciel, podróżnik, przedsiębiorca. Autor siedmiu książek z zakresu doskonałości osobistej, sportowej i biznesowej.

W książce opisuje swoją drogę do sukcesu finansowego. Opowiada jak bez grosza przy duszy stał się deweloperem budującym osiedla domów jednorodzinnych oraz jak stworzył marki specjalizujące się w przygotowaniu najlepszych polskich atletów.

Napędzany pragnieniem poprawy jakości życia na wszystkich jego płaszczyznach, stworzył unikalną metodę wielowymiarowego doskonalenia, osiągania sukcesów osobistych i zawodowych. Połączenie trzech światów - wiedzy rozwoju osobistego, duchowego oraz doświadczenia ze sportów wyczynowych, zainspirowały go do napisania książek, które były przepisem na życie marzeń. Dziś jest praktykiem. Udowadnia na własnym przykładzie, że osiąganie wybitnych rzeczy to kwestia wyboru. Autor dzieli się swoją drogą wolności finansowej.

Książka "Wybitność to kwestia wyboru" - Dawid Piątkowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2017 r. Cena 39.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.