pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zmień swój paradygmat, a odmienisz swoje życie

Autor książki:

Bob Proctor

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 208x140 mm
EAN: 9788328396760
ISBN: 978-83-2839-676-0
Data: 2023-01-09
27.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zmień swój paradygmat, a odmienisz swoje życie

Ciężka praca często nie przynosi spodziewanych efektów. Mimo postawienia sobie konkretnego celu pozostaje on w sferze marzeń. Co gorsza, w sytuacjach stresowych wiele osób nie radzi sobie z własnymi emocjami i nastawieniem. W efekcie, niezależnie od włożonego wysiłku, ponoszą kolejną porażkę. Okazuje się, że dzieje się tak przez zestaw utrwalonych nawyków, przejawiających się na różne sposoby i określających, jak postrzegamy siebie, świat, swoje możliwości, zmiany i wyzwania. Wówczas to nie Ty kierujesz swoim życiem - czyni to Twój paradygmat.

Dzięki tej książce zrozumiesz, czym są i jak działają paradygmaty. Dowiesz się, że mogą to być prawdziwi zabójcy sukcesu, ukrywający się pod postacią samozadowolenia, lęku czy niepokoju. Znajdziesz tu skuteczne wskazówki, które pomogą Ci zidentyfikować destrukcyjne paradygmaty, i jeśli tylko zechcesz, zaczniesz je zmieniać. Przekonasz się, że posiadasz nieuświadomione kompetencje, które wystarczy poznać i wykorzystać. Nauczysz się też, jak ważne są nastawienie, samoświadomość, wola, a także dowiesz się, jak sprawić, aby w Twoim życiu pojawiła się harmonia. Wreszcie przyciągniesz do siebie bogactwo, zdrowie, przyjaciół - rozwiniesz swój ukryty potencjał!

Z książki dowiesz się:

  • czym są paradygmaty i w jaki sposób nami sterują
  • w jaki sposób identyfikować i zmieniać paradygmaty
  • co się może wydarzyć po zmianie paradygmatu
  • jak po tej zmianie lepiej funkcjonować
  • jak zastępować destrukcyjne paradygmaty takimi, które będą wspierały Twoje sukcesy

 

Książka "Zmień swój paradygmat, a odmienisz swoje życie" - Bob Proctor - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2022 r. Cena 27.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.