pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego)

Autor książki:

Joe Vitale

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788328397415
ISBN: 978-83-2839-741-5
Data: 2022-11-23
34.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nieznane paragrafy sukcesu
Jak efektywnie zarządzać własnymi myślami
Jak rozpoznać cuda, które dzieją się wokół nas
Kiedy rozpocząć naukę Prawa Przyciągania
Jak wspiąć się na szczyty szczęścia i spełnienia
Potężny, fascynujący Wszechświat. Kosmiczna energia, tajemnicze powiązania i prawidłowości. Skomplikowana maszyneria zwana Losem. Czujesz, że stanowisz jej trybik Od czasu do czasu cierpisz na przetarcia oraz zadyszkę I Ty się na to godzisz
Spójrz z boku na taką scenkę - rozpędzona lokomotywa świata pędzi w sobie tylko znanym kierunku. Kierunku, który Tobie odpowiada mniej niż średnio. I nagle za pomocą swojej wewnętrznej siły zmieniasz ułożenie torów kolejowych. Najpierw masz mały postój w Zadowoleniu, później mijasz piękne krajobrazy Miłości i Zdrowia, bez problemu przesiadasz się w Bogactwie i w końcu osiągasz swój cel - stację zwaną Sukcesem.

Myślisz, że to bajka A czy nie chciałbyś przypadkiem żyć w takiej bajce Czy jesteś gotów, by odkryć tajemnicę trwającego przez całe życie bogactwa i spełnienia Cały sekret polega na tym, aby zacząć świadomie korzystać z uniwersalnego prawa Wszechświata, przyciągając rzeczy, ludzi i sytuacje, które Cię wspierają i za którymi tęsknisz. Jest to prawo, któremu i tak podlegasz, od kiedy tylko przyszedłeś na świat - taka mentalna grawitacja. Wystarczy, że poznasz zasady i zaczniesz wykorzystywać ukrytą w nich moc, a wszystko, czego doświadczasz - ludzie, których spotykasz, relacje, jakie nawiązujesz, Twoje dochody, marzenia i plany - to wszystko zacznie współpracować, by wypełnić Twoje życie szczęściem.

Drugie, rozszerzone wydanie kodeksu sukcesu zawiera test dotyczący Mocy Przyciągania, ćwiczenia mające na celu wprowadzenie w życie Prawa Przyciągania, inspirujące przykłady i inne dodatki. Dr Joe Vitale prezentuje jeszcze potężniejszą i bardziej efektywną formułę pięciu kroków. Bo tylko tyle dzieli Cię od bogactwa, szczęścia i sukcesu.

Książka "Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego)" - Joe Vitale - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 34.30 zł. Zapraszamy na zakupy!