pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kierunek freelance. Sukces na własnych zasadach

Autor książki:

Ewa Brzozowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788377888100
ISBN: 978-83-7788-810-0
Data: 2018-02-01
29.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przejmij kontrolę nad swoją karierą!
Chcesz zacząć zarabiać na swoim talencie, pasji i pracować według własnej wizji? Poszukujesz dodatkowego źródła dochodu lub nowej ścieżki rozwoju zawodowego? Radość z wykonywanej pracy stała się odległym marzeniem? Nieważne, jaka motywacja tobą kieruje - nie czekaj na lepszy moment i już dziś stań się panem własnego czasu.

Freelancing daje nieograniczoną możliwość rozwoju i zarobku, jednak aby porzucić pracę na etacie i odnieść sukces, trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Wszystko zależy od ciebie, twojej wiedzy, zaangażowania i kreatywności.

Ta książka pomoże ci rozpocząć przygodę z freelancingiem!
Ewa Brzozowska, doświadczona freelancerka, udowadnia, że przedsiębiorcą może stać się każdy, inspiruje do szukania pomysłu na siebie i konfrontowania go z realiami biznesowymi. Prezentuje na przykładach, jak budować własną markę, przygotować atrakcyjną ofertę i poszukiwać zleceń, wyceniać swoją pracę oraz efektywnie współpracować z klientami. W książce znajdziesz również sprawdzone sposoby na promocję biznesu w internecie oraz opanujesz kwestie formalne związane z pracą na własny rachunek.

Dzięki lekturze poradnika:
- odkryjesz swoje mocne strony i wykorzystasz je w pracy freelancera
- poznasz zawody z freelancerskim potencjałem
- zbudujesz autentyczny i spójny wizerunek
- dowiesz się, jak przygotować profesjonalne portfolio
- nauczysz się właściwie organizować swoją pracę
O autorce:
Ewa Brzozowska - Surface Pattern Designer, grafik komputerowy i ilustrator. Z wykształcenia informatyk, z pasji - artysta. Od 2007 r. pracuje jako freelancer, a od 2011 r. z powodzeniem prowadzi własną działalność gospodarczą. Przez lata zajmowała się tworzeniem i rozwijaniem biznesowych marek, obecnie specjalizuje się w projektowaniu wzorów dziecięcych. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Swoje zmagania związane z łączeniem macierzyństwa i życia zawodowego opisuje na blogu Freelance Mama.pl

Książka "Kierunek freelance. Sukces na własnych zasadach" - Ewa Brzozowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2018 r. Cena 29.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.