pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak to robią kobiety sukcesu. Strategie zarządzania czasem

Autor książki:

Laura Vanderkam

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328342095
ISBN: 978-83-2834-209-5
Data: 2018-07-26
15.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Podobno w dzisiejszych, szalonych czasach my, kobiety, nie możemy mieć wszystkiego. Nie można równocześnie rozwijać się zawodowo, należycie dbać o rodzinę, ćwiczyć, pilnować wizyt u fryzjera, nadążać za trendami w modzie i kulturze, a przy tym wciąż mieć swoje pasje. Musimy więc wybrać: rodzina albo kariera, a przez resztę życia wmawiać sobie, że przecież nie dało się inaczej. Nieprawda! Możemy mieć wiele obowiązków, wykonywać różne zadania, a mimo to wciąż czerpać dużo radości z czasu poświęconego sobie.

Aby to udowodnić, wiele mądrych kobiet mogących pochwalić się wymiernymi sukcesami zebrało twarde, liczbowe dane o tym, co dokładnie robiły godzina po godzinie przez wiele dni. Dzięki temu można było wyodrębnić kobiece strategie zarządzania czasem i pokazać, jak można spełniać się na wielu polach i nie tracić kontroli nad upływającymi godzinami. Zebrane rejestry pozwoliły również na wskazanie, gdzie kryją się cenne zasoby czasu do wykorzystania. Dzięki tej pięknie napisanej, inspirującej książce dowiesz się, jak postępować i na co zwrócić uwagę, aby cieszyć się wszystkim, co może przynieść Ci życie, i nie rezygnować z niczego wartościowego.

W tej książce:
fascynująca historia projektu Mozaika
równowaga w pracy zawodowej i strategie sukcesu zawodowego
obowiązki domowe i czas dla rodziny
techniki ułatwiania sobie życia
dbanie o siebie: sen, ćwiczenia, drobne radości
Czym tak naprawdę jest dobre, wypełnione po brzegi życie?

Książka "Jak to robią kobiety sukcesu. Strategie zarządzania czasem" - Laura Vanderkam - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2018 r. Cena 15.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.