pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak rozwinąć swoją karierę. O awansach, zarządzaniu i zmianach zawodu

Autor książki:

Dale Carnegie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328358140
ISBN: 978-83-2835-814-0
Data: 2020-02-28
32.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Rozwijanie własnej kariery można rozumieć na wiele sposobów - może to być osiąganie coraz wyższych stanowisk kierowniczych lub budowanie silnej pozycji eksperta na samodzielnym stanowisku pracy. Z pewnością jest ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem, przynoszącym korzyści finansowe. To również podnoszenie swojego statusu w firmie i we własnej społeczności oraz zwiększanie zadowolenia z pracy. Budowanie kariery jest jednak trudnym zadaniem, gdyż wymaga samoświadomości, konsekwencji i sporej cierpliwości. Trzeba też dobrze przemyśleć swoje działania, jeden błąd bowiem może zniweczyć wieloletnie starania.

Ta książka jest jedną z najważniejszych lektur dla osób, które chcą rozwijać się zawodowo lub zastanawiają się nad podjęciem tego wysiłku. Dzięki niej odpowiesz sobie na pytanie, czy rozpoczęcie starań o awans będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Dowiesz się również, w jaki sposób przygotować siebie do roli menedżera i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Znajdziesz też sporo przydatnych wskazówek dotyczących budowania własnej marki oraz rozwijania pozytywnych relacji z innymi osobami. Wartościową częścią książki są rozdziały poświęcone wyjątkowo stresującej sytuacji: rozpoczynaniu kariery od nowa. Zamieszczono w nich szereg cennych spostrzeżeń na temat poszukiwania nowej pracy, zakładania własnej firmy, a nawet radykalnej zmiany zawodu.

W tej książce między innymi:
rozwijanie kwalifikacji niezbędnych, aby otrzymać awans
budowanie umiejętności zarządzania procesami i ludźmi
doskonalenie technik komunikowania się i przekonywania innych
możliwości awansu we własnej firmie i szukanie nowej posady
przygotowanie się do całkowitej zmiany zawodu
Najlepsza kariera? Tylko taka, która przynosi zadowolenie i satysfakcję!

Książka "Jak rozwinąć swoją karierę. O awansach, zarządzaniu i zmianach zawodu" - Dale Carnegie - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2020 r. Cena 32.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.