pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój osiągnij sukces

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
EAN: 9788328354937
ISBN: 978-83-2835-493-7
Data: 2019-07-05
30.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Autorzy bestellera Rework
Długie godziny pracy, życie w ciągłym biegu, wieczny niepokój i niedobór snu stały się punktem honoru dzisiejszych pracowników. "Muszę dać z siebie wszystko", "trzeba bardziej się starać", "muszę dłużej pracować" - taka postawa nader często zamiast do sukcesu prowadzi do wypalenia zawodowego, chronicznego zmęczenia i problemów ze zdrowiem. Skądinąd inteligentni ludzie wierzą, że bez poświęcenia resztek życia prywatnego i ciągłego chaosu nie mają szans na osiągnięcie wyznaczonych celów i pomyślny rozwój kariery. Tymczasem kluczem do zwiększenia wydajności jest ograniczenie czynników, które rozpraszają uwagę i są źródłem stresu.

Ta książka nie jest kolejnym poradnikiem o wyciskaniu z siebie resztek sił, aby osiągnąć mityczny sukces i bezustannie się rozwijać. To rzecz o tym, jak można prowadzić firmę i zarządzać zespołem, aby każdy wykonał dobrą robotę i miał dość czasu dla siebie. Przekonasz się, że spokojna praca, uważność, dużo wolnego czasu, sporo niezależności i konsekwentne ograniczanie niepotrzebnego stresu mogą w znakomity sposób przyczynić się do ciągłego i zrównoważonego rozwoju firmy. Dowiesz się, że powiedzenie stanowczego "nie" bezcelowej krzątaninie, wygórowanym celom, usilnym próbom wyprzedzenia konkurencji może w efekcie przynieść godziwy zysk i zadowolenie z życia. Poznasz techniki i strategie zarządzania, które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu, i raz na zawsze pożegnasz się z bezcelowym szaleństwem i stresem!
Dowiedz się, jak:
przyhamować niezdrowe ambicje i zacząć chronić swój czas
pracować bez utraty równowagi
nauczyć się doceniać kompromisy i używać słowa "nie"
wprowadzać kontrolowane zmiany
zacząć wybierać spokój
Nie szalej w pracy. Dbaj o równowagę!

Książka "Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój osiągnij sukces" - Fried Jason, David Heinemeier Hansson - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2019 r. Cena 30.50 zł. Zapraszamy na zakupy!