pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Żyć dobrze... z alergią
Tytuł książki:

Żyć dobrze... z alergią

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788381880084
ISBN: 978-83-8188-008-4
Data: 2020-03-09
33.65  49.90  16.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Dobre życie z alergią? Przekonaj się, że to możliwe.

Czym jest alergia? Najprościej tłumaczy ją sama nazwa. Słowo alergia powstało z połączenia dwóch greckich wyrazów: allos - inny i ergon - reakcja. Alergia to po prostu nieprawidłowa reakcja organizmu na niegroźny zazwyczaj czynnik.

Skala występowania chorób alergicznych zwiększa się z każdym rokiem. Obecnie z powodu chorób alergicznych cierpi niemal połowa Polaków. Czy przyczyną jest wszechobecny stres? A może zanieczyszczenie środowiska lub pełna chemicznych dodatków żywność?
Podobnie jak przy wielu innych schorzeniach, także w przypadku alergii z pomocą może przyjść odpowiednia dieta oraz uporządkowanie emocji. Jak bowiem wiadomo - wszystko zaczyna się w głowie.

W książce Żyć dobrze z alergią Karolina i Maciej Szaciłło, opierając się na założeniach ajurwedy, najstarszej nauki o zdrowiu, krok po kroku pomogą ci znaleźć sposób odżywiania dobrany do twoich potrzeb.

Prócz tego w książce znajdziesz wskazówki, jak dzięki mocy ziół i przypraw, zabiegów olejowych oraz prostych technik oddechowych i relaksacyjnych możesz poczuć się lepiej.

A wszystko to, by życie z alergią stało się dobre. Bo to naprawdę możliwe!

Książka "Żyć dobrze... z alergią" - Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2020 r. Cena 33.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło - autor m.in.:
Produkty podobne:
Trzy kroki do zdrowia - okładka książki

Trzy kroki do zdrowia

Joel Fuhrman
Alergie. Leczenie megadawkami witamin - okładka książki

Alergie. Leczenie megadawkami witamin

Damien Downing, Andrew W. Saul