pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Po prostu zrób to! Dlaczego nie musimy mieć pozwolenia, aby zmienić swoje życie

Autor książki:

Ilja Grzeskowitz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Aktywa
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788394652883
ISBN: 978-83-9465-288-3
Data: 2019-08-14
35.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Żyjemy w czasach, w których ludzie lubią marudzić i żalić się na swoją sytuację. Wszyscy narzekają na wszystko. Ale zamiast coś zmienić, wierzą, że inni wezmą na siebie odpowiedzialność za ich życie. Ilja Grzeskowitz postawił sobie za cel walkę z tą pasywną postawą "patrz i czekaj".

W swojej książce Po prostu zrób to! pokazuje interesujące i zabawne sposoby, dzięki którym nawet bez posiadanych tytułów naukowych, pieniędzy lub pomocy innych ludzi można zmienić swoje życie. Odkryj ekscytujące historie, dzięki którym odkryjesz:
Dlaczego strach jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem.

Które dwa słowa mają taki potencjał, żeby zmienić Twoje życie.

Która cecha osobowości jest najważniejsza, żeby pozwolić sobie na wprowadzenie zmian w swoim życiu zawodowym oraz rodzinnym.

Cokolwiek chciałbyś zmienić w swoim życiu, nie wahaj się, użyj motta tej książki: Po prostu zrób to!. Bo jeśli Ty tego nie zrobisz, to nikt inny tego nie zrobi.

CZYTELNICY O KSIĄŻCE PO PROSTU ZRÓB TO!:
Po prostu zrób to Ilja Grzeskowitza jest wspaniale opowiedzianą i łatwą w czytaniu książką dla wszystkich tych, którzy nie mają odwagi wyrwać się z trudnej sytuacji, w której się znaleźli. Ta książka stanowi wielką zachętę do podjęcia takiej próby.

Managementbuch.de
Przeczytaj tę ekscytującą książkę. Pozwól się zmotywować dzięki doskonałym radom w niej zawartym. Żyj własnym życiem i realizuj swoje marzenia, zanim będzie za późno!
projektoffice.blogspot.de

Książka "Po prostu zrób to! Dlaczego nie musimy mieć pozwolenia, aby zmienić swoje życie" - Ilja Grzeskowitz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Aktywa. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2019 r. Cena 35.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.