pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie

Autor książki:

Justyna Krawczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jak być szczęśliwą kobietą
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 252 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788394676117
ISBN: 978-83-9467-611-7
Data: 2021-11-24
34.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Tę książkę kieruję do Ciebie
jeśli chcesz odmienić swoje życie, jeśli nie wiesz od czego zacząć, ale jesteś gotowa stawić się do życia o jakim marzysz. Zasługujesz na wszystko to, co najlepsze. Jestem o tym przekonana!
Chciałabym, aby ta książka pomogła Ci postawić ten pierwszy mały krok, od którego często zaczyna się magia. Magia zmian i życie o jakim marzysz
W tej książce podzieliłam się z Tobą swoimi bardzo osobistymi historiami, turbulencjami i niezwykłymi odkryciami, wierząc, że moje życiowe lekcje stają się jeszcze bardziej wartościowe wtedy, kiedy dzielę się nimi z innymi. Chcę żebyś wiedziała, że nie jesteś sama. Jestem tu razem z Tobą. Doskonale pamiętam, co znaczy czuć się niechcianą, nieszczęśliwą, realizującą czyjś plan na moje życie kobietą. Wiem też, co znaczy czuć się szczęśliwą, piękną i wartościową osobą, która może żyć po swojemu i realizować swój plan na życie, realizować najśmielsze marzenia! Jestem przekonana, że każda z nas zasługuje na piękne i szczęśliwe życie. Dlatego oddaję tę książkę w Twoje ręce, mając nadzieję, że zainspiruje Cię ona do zmian o jakich marzysz.

Jeśli ja mogłam odmienić swoje życie, to Ty też możesz!
Justyna Krawczyk

Książka "Jak jedna, mała zmiana może odmienić Twoje życie" - Justyna Krawczyk - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Jak być szczęśliwą kobietą. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.64 zł. Zapraszamy na zakupy!