pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nawyki bogatych i biednych

Autor książki:

Tom Corley, Michael Yardney

Dane szczegółowe:
Wydawca: Kompania Mediowa
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 310 s.
Wymiar: 220x145 mm
EAN: 9788396353191
ISBN: 978-83-9635-319-1
Data: 2023-07-04
36.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ta książka jest dla wszystkich tych, którzy:

- żyją z miesiąc na miesiąc i chcą to szybko i skutecznie zmienić

- pragną uciec z wyścigu szczurów i żyć niezależnie

- chcą lepszego życia dla siebie i swoich bliskich

- pragną nauczyć własne dzieci jak stać się bogatym

Książka Michaela Yardneya i Toma Corleya to szansa na poznanie konkretnych nawyków ludzi bogatych, które musisz nabyć, aby odnieść sukces. To także okazja do poznania nawyków ubogich, o których warto wiedzieć, by z nimi zerwać. Autorzy przez pięć lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych, którym się nie udało. W książce odsłaniają wszystkie różnice między nawykami obu grup badanych.

A jest ich naprawdę wiele.

Książka opiera się nie tylko na wynikach pasjonujących badań socjologicznych, ale i na wiedzy z dziedziny fizjologii, neurologii i psychologii podanych w formie luźnego, nieprzemądrzałego dialogu z czytelnikiem. Dialogu o tym, jak lepiej, bardziej pożytecznie i szczęśliwie żyć. I jak to wielokrotnie podkreślają autorzy w ostatecznym rachunku nie chodzi o pieniądze, lecz o dobre życie. Bo prawdziwe bogactwo, jak piszą, zostaje, kiedy utracimy pieniądze i inne dobra materialne.

Bestseller Michaela Yardneya i Toma Corleya Nawyki bogatych i biednych nie jest kolejnym poradnikiem pełnym wskazówek, jak szybko się wzbogacić, a jego autorzy nie są typowymi twórcami tego rodzaju książek.

W odróżnieniu od większości poprzedników Australijczyk Corley i Amerykanin Yardney są bardzo zamożnymi praktykami tego, czego nauczają. A w odróżnieniu od większości podobnych publikacji ich wspólna praca to książka nie tyle o zdobywaniu bogactwa, co o sztuce bogatego życia. Bogatego życia, które leży według nich w zasięgu każdego, kto zdecyduje się praktykować Nawyki.

Książka "Nawyki bogatych i biednych" - Tom Corley, Michael Yardney - oprawa miękka - Wydawnictwo Kompania Mediowa. Książka posiada 310 stron i została wydana w 2022 r. Cena 36.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.