pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Traktuj ją jak cenny skarb

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 104 s.
EAN: 9788378292791
ISBN: 978-83-7829-279-1
Data: 2019-03-21
20.92  29.90  8.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Traktuj ją jak cenny skarb - Mark Gungor, Jenna McCarthy - opis książki:

Jeśli jesteś typowym przedstawicielem płci męskiej, to z pewnością troszczysz się o swój samochód, regularnie sprawdzając jego stan, aby mógł służyć ci jak najdłużej. Prawdopodobnie jesteś również mistrzem w oglądaniu telewizji, czemu potrafisz poświęcić całą swoją uwagę. Jednak dość rzadko jesteś w podobny sposób skupiony na kobiecie, którą wybrałeś sobie na całe życie. Założę się, że jako typowy facet z pewnością uważasz się za całkiem dobrego męża. Może nie jesteś doskonały, ale niewątpliwie kochasz swoją żonę i jesteś jej oddany. Dlaczego więc czasem masz wrażenie, że nie udaje ci się jej uszczęśliwić?
Być może już nie pamiętasz, ale kiedy stałeś przed ołtarzem, powiedziałeś coś w stylu: "Obiecuję, że będę cię kochał i szanował w chorobie i zdrowiu, w bogactwie i biedzie, na dobre i złe, dopóki śmierć nas nie rozłączy". Okazuje się, że "dopóki śmierć nas nie rozłączy" może trwać bardzo długo, a być kochającym i szanującym żonę mężem każdego dnia od rana do wieczora to nie bułka z masłem. Tak naprawdę w większości przypadków jest to prawie niemożliwe. Nie wspomnę już o tym, że mieszkanie z inną osobą (co zazwyczaj oznacza wspólne łóżko i łazienkę) dało popalić niejednemu twardzielowi.

Na szczęście większość problemów małżeńskich można bardzo łatwo rozwiązać, o czym mówi ta książeczka. Prostym sposobem na to, by twoja żona poczuła się szczęśliwa, jest traktowanie jej w taki sposób, jak traktujesz swoje auto, telewizor, pudło z narzędziami czy swoją ukochaną czapkę z daszkiem. Ten poradnik z pewnością spodoba ci się, gdyż nie będzie namawiał cię do żadnych zmian czy ekstra wysiłku. Wystarczy, byś przestał traktować swoją żonę jak stary, wysłużony fotel, a bardziej jak to, co kochasz i otaczasz szczególną pieczołowitością. Jeśli potraktujesz swą żonę jak cenny skarb, to i ona chętnie odwzajemni się tobie całym swoim bogactwem. To naprawdę jest bardzo proste.

Książka „Traktuj ją jak cenny skarb” - oprawa twarda - Wydawnictwo Vocatio.

Książka posiada 104 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Traktuj ją jak cenny skarb"
Mark Gungor, Jenna McCarthy - autor m.in.:
Mądrzejsi w związku - okładka książki
Mądrzejsi w związku Mark Gungor, Diane Bray;
Kulka po kulce do małżeńskiego - okładka książki
Kulka po kulce do małżeńskiego szczęścia Carolyn Evans, Mark Gungor;
Pogadajmy o zasadach - okładka książki
Pogadajmy o zasadach Mark Gungor;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Kobieta od a do z - okładka książki
Kobieta od a do z Jacek Pulikowski
Bezpieczne relacje - okładka książki
Bezpieczne relacje Henry Cloud, John Townsend
Produkty podobne:
Mentoring. Zestaw narzędzi - okładka książki
Mentoring. Zestaw narzędzi Maciej Bennewicz, Anna Prelewicz