pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Filmy »
»
Przez śmiech do lepszego małżeństwa
film:

Przez śmiech do lepszego małżeństwa

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Vocatio
Rok wyd.: 2012
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788378290285
Data: 2012-04-18
74.99  86.10  11.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Przez śmiech do lepszego małżeństwa - Mark Gungor - opis filmu:

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa (Laugh Your Way to a Better Marriage ) przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.

Niniejszy zestaw 3 płyt DVD jest profesjonalnym zapisem weekendowego seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki nim przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie. Na płytach znajdziecie: Opowieść o dwóch mózgach - będziecie konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia prawa fizyki relacyjnej - czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.

Klucz do niesamowitego seksu - to sesja dla dorosłych, na którą czekaliście całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego... nie przegapcie tego! Jak razem żyć i się nie pozabijać - dzięki tej sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia... albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.

Oglądając to seminarium, będziecie doskonale się bawić, wiele się nauczycie i dowiecie jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych małżeństwach. Obejrzyj więc program Przez śmiech do lepszego małżeństwa z kimś, kogo kochasz, z osobą, na której zależy ci najbardziej!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Przez śmiech do lepszego małżeństwa"
Mark Gungor - autor m.in.:
Mądrzejsi w związku - okładka książki
Mądrzejsi w związku Mark Gungor, Diane Bray;
Traktuj ją jak cenny skarb - okładka książki
Traktuj ją jak cenny skarb Mark Gungor, Jenna McCarthy;
Kulka po kulce do małżeńskiego - okładka książki
Kulka po kulce do małżeńskiego szczęścia Carolyn Evans, Mark Gungor;
Pogadajmy o zasadach - okładka książki
Pogadajmy o zasadach Mark Gungor;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: