pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak stać się mężczyzną. Odkryj w sobie pewność siebie, siłę i odwagę wojownika

Autor książki:

Jason M. Craig

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788382010169
ISBN: 978-83-8201-016-9
Data: 2020-05-27
26.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Tę książkę powinien przeczytać każdy mężczyzna!
Jak odkryć swoją męską tożsamość? Jak przestać być wreszcie chłopcem, a stać się dojrzałym mężczyzną? Jak ukształtować młodych chłopaków, aby w przyszłości byli odpowiedzialnymi mężami i ojcami, a także by potrafili prowadzić innych mężczyzn?
Jason M. Craig napisał inspirującą książkę, która - łącząc dobrze udokumentowane badania naukowe, Pismo Święte i praktyczne przykłady z życia - zajmuje się procesem przejścia od chłopięctwa do dojrzałem męskości. Autor wskazuje na ważną rolę, jaką w tym procesie odgrywają: ojcowskie przywództwo, inicjacja w męskość, dyscyplina oraz rytuały. Dzieli się doświadczeniami, dzięki którym sam stał się mężczyzną, i podpowiada, co trzeba zrobić, aby odnaleźć w sobie taką męskość, jakiej oczekuje od nas Bóg.

Pasjonująca lektura dla mężczyzny, który chce odkryć swoją prawdziwą tożsamość!
Aby stać sie mężczyzną, musimy sprawdzić swoje siły, nauczyć się podejmować wyzwania, w końcu wziąć odpowiedzialność za siebie i za innych. Jak tego dokonać, dowiesz się z tej rewelacyjnej książki Jasona M. Craiga
Andrzej Lewek
Jeśli pragniesz odkryć swoją męską tożsamość lub chcesz poprowadzić swego syna do dojrzałości, potrzebujesz dobrego przewodnika. Jason M. Craig nie udziela banalnych odpowiedzi, ale wskazuje drogę od bycia chłopcem do stania się mężczyzną. Obowiązkowa lektura dla każdego ojca.

Michał Piekara
Jason M. Craig jest magistrem teologii i absolwentem Augustine Institute. Przeszedł na katolicyzm. Współzałożyciel organizacji Fraternus - parafialnego bractwa mężczyzn, którzy pełnią funkcję mentorów dla młodszych pokoleń. Redaguje stronę Those Catholic Men.com i jest założycielem St. Josephs Farm, gdzie organizowane są rekolekcje dla mężczyzn. Mąż Katie i ojciec sześciorga dzieci.

Książka "Jak stać się mężczyzną. Odkryj w sobie pewność siebie, siłę i odwagę wojownika" - Jason M. Craig - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.05 zł. Zapraszamy na zakupy!