pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sztuka uwodzenia własnej żony czyli jak zrozumieć czego pragną kobiety

Autor książki:

Margaret Hardisty

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 125x200 mm
EAN: 9788378292005
ISBN: 978-83-7829-200-5
Data: 2016-03-16
26.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Lektura obowiązkowa dla wszystkich mężczyzn, niezależnie od wieku. Dowcipna, praktyczna i naprawdę zmieniająca życie!
Sztuka uwodzenia własnej żony to książka dla mężów, choć i kobiety przeczytają ją z wielkim zainteresowaniem. Autorka pisze o tym, czego pragną kobiety i potrafi jasno ukazać, czego tak naprawdę żony oczekują od mężów. Kto jest bowiem bardziej kompetentny, by powiedzieć mężczyznom, co myślą i czują kobiety, niż właśnie jedna z nich?
Kobiety różnią się od mężczyzn nie tylko fizycznie i emocjonalnie, lecz także psychicznie - rozumują w inny sposób. To właśnie dlatego żony zachowują się tak, a nie inaczej i tak, a nie inaczej myślą. Nie kryjmy tego: istnieje różnica płci. Mąż, który usiłuje traktować żonę tak, jak kolegów z pracy, na pewno nie będzie szczęśliwy w małżeństwie. Ale może je wzbogacić, jeśli zdecyduje się postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tej książce.

Ale nie tylko dobre rady znalazły się w tej książce. Autorka w subtelny, ale przekonujący sposób odsłania bardzo ważną prawdę o kobiecie - istocie, która oczekuje od mężczyzny wiele dlatego, że pragnie jeszcze więcej mu dawać. Czy wiesz, w jaki sposób najlepiej porozumieć się z żoną? Ta książka ci w tym pomoże.

Książka "Sztuka uwodzenia własnej żony czyli jak zrozumieć czego pragną kobiety" - Margaret Hardisty - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2016 r. Cena 26.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.