pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rewolucja miłości... zaczyna się od ciebie
Tytuł książki:

Rewolucja miłości... zaczyna się od ciebie

Autor książki:

Matt Kahn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 244 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788364818547
ISBN: 978-83-6481-854-7
Data: 2017-01-13
36.59  49.00  12.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Przełomowe nauki o miłości - najpotężniejszym katalizatorze zmian i uzdrowienia.

W twoim sercu znajdują się nieskończone dary i zdolności. W Rewolucji Miłości Matt Kahn zachęca do tego, abyś odkrył w sobie moc, szczęście i spełnienie, uświadamiając sobie, iż ponadczasowy akt Kochania Tego Co Się Pojawia usuwa wszelkie przeszkody i ograniczenia. Autor nieraz powtarza - Każda chwila jest głębokim zaproszeniem do uzdrowienia przyczyn ludzkiego cierpienia i celebrowania Ducha, dzięki otwarciu serca na jego nieograniczony potencjał. Miłość jest jedyną odpowiedzią na niezliczoną ilość pytań w tym wszechświecie.

Głęboki przekaz płynący z tej książki wytycza nowy paradygmat duchowy. Jest ona wspaniałym towarzyszem w duchowej ewolucji miłości. Zdumiewająco krzepiąca, praktyczna i wspaniała książka, która wpłynie na twoje życie. Naprawdę. Przeczytaj ją i zastosuj jej mądrość.

(dr CHRISTIANE NORTHRUP, autorka bestsellerów New York Times a - Ciało kobiety, mądrość kobiety oraz Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją).

Matt Kahn jest autorem i niezwykle sensytywnym nauczycielem duchowym. Od ósmego roku życia zaczął doświadczać serii wyjątkowych, spontanicznych przebudzeń, dzięki którym teraz może transformować życie ludzi na całym świecie, dzieląc się swoim pełnym miłości przekazem zawartym w pięciu słowach: KOCHAJ TO CO SIĘ POJAWIA?

Książka "Rewolucja miłości... zaczyna się od ciebie" - Matt Kahn - oprawa miękka - Wydawnictwo Biały Wiatr. Książka posiada 244 stron i została wydana w 2016 r. Cena 36.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Matt Kahn - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Alchemia uwodzenia czyli  jak hipnotycznie - okładka książki

Alchemia uwodzenia czyli jak hipnotycznie kontrolować...

Andrzej Batko, Lech Dębski, Paweł Sowa
Ratuj maluchy. Rodzicielska rewolucja - okładka książki

Ratuj maluchy. Rodzicielska rewolucja

Karolina Elbanowska, Tomasz Elbanowski