pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

7 nawyków szczęśliwego małżeństwa

Autor książki:

Stephen R. Covey

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 150x225 mm
EAN: 9788381883177
ISBN: 978-83-8188-317-7
Data: 2021-09-24
28.21  39.90  11.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Aby twój związek zawsze był na pierwszym miejscu.

W dzisiejszym świecie samo pragnienie stworzenia silnego, trwałego związku i rodziny nie wystarczy. Potrzebujemy nowego nastawienia i dodatkowych narzędzi, aby sprostać rozmaitym życiowym wyzwaniom. Ponadczasowe i sprawdzone w wielu dziedzinach 7 nawyków to gotowy program na udane małżeńskie i rodzinne życie. Trzeba jednak wiedzieć, jak go realizować. W tej książce Stephen R. Covey z żoną Sandrą oraz jego brat John z żoną Jane dzielą się z nami osobistymi historiami na temat tego, jak stosować te zasady na co dzień i jak pomogły im one przetrwać trudne chwile i uporać się z małżeńskimi kłopotami. Wyjaśniają, co to znaczy zaczynać z wizją celu i myśleć w kategoriach wygrana-wygrana. Podkreślają, jak ważna jest empatyczna komunikacja, twórcza współpraca i "ostrzenie piły", czyli odpoczynek i regeneracja. Ich pragmatyzm, ciepły humor i rodzinne anegdoty sprawią, że 7 nawyków szczęśliwego małżeństwa nie tylko umocni wasz związek, ale też wywoła uśmiech na twarzach.

Doktor John Covey jest dyrektorem i współzałożycielem oddziału doradztwa rodzinnego organizacji Franklin Covey Company, w której był przez wiele lat starszym konsultantem.

Jane P. Covey jest doświadczoną mówczynią motywacyjną i edukatorką, jak również współautorką książki The Proactive Family Guidebook i autorką licznych artykułów na temat relacji rodzice-dziecko.

Książka "7 nawyków szczęśliwego małżeństwa" - Stephen R. Covey - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]