pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poczuj grunt pod nogami. Jak uciec z pułapki samorozwoju

Autor książki:

Svend Brinkmann

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mando
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788327715418
ISBN: 978-83-2771-541-8
Data: 2019-02-11
Cena wydawcy: 34.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Chcesz być szczęśliwy? Myśl o śmierci!
Rozwój stał się dziś celem samym w sobie, a my staliśmy się jego niewolnikami. W jaki sposób zatrzymać to szaleństwo pop-psychologii? Na początek zwolnij trenera osobistego, przestań wsłuchiwać się w siebie i zacznij tłumić emocje.

Svend Brinkmann, profesor psychologii Uniwersytetu w Aalborgu, w błyskotliwy sposób demaskuje mity współczesnej cywilizacji, zdecydowanie sprzeciwiając się zbiorowemu wariactwu. Opracowana przez niego odtrutka na religię "ja" to sensowna alternatywa, podana, a jakże, w siedmiu krokach.

Brinkmann namawia, żebyś wyrzucił podręczniki do samorozwoju, przyjął negatywne nastawienie i zaczął wątpić. Radzi, żebyś poczuł grunt pod nogami, dając odpór tyranii pozytywności i obsesji autoanalizy, które grożą stresem, depresją, a w najgorszym wypadku przemianą w minipsychopatę.

"The Times"
Ta książka to znakomita, zabawna, wyzwalająca i efektowna konfrontacja z dominującą kulturą przyspieszenia, w której żyjemy.

"Politiken"

Książka "Poczuj grunt pod nogami. Jak uciec z pułapki samorozwoju" - Svend Brinkmann - oprawa twarda - Wydawnictwo Mando. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2019 r.