pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sekrety osobistej efektywności. Osiągaj niemożliwe i skutecznie zarządzaj swoim życiem

Autor książki:

Maura Nevel Thomas

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 168x237 mm
EAN: 9788324675074
ISBN: 978-83-246-7507-4
Data: 2014-07-04
33.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

To rzetelna, prowokująca i praktyczna książka, która pomaga w osiąganiu imponujących rezultatów. Co ważniejsze, zawiera praktyczne wskazówki, które każdy może i powinien zastosować, aby z powodzeniem zarządzać wszystkimi aspektami swojego życia.

John F. Dovidio,
profesor psychologii na Uniwersytecie Yale Przejdź na System Doskonałej Wydajności

Prowadzisz intensywne życie zawodowe Masz mnóstwo obowiązków poza pracą, zajmujące hobby i kilka ambitnych celów do zrealizowania Zastanawiasz się, jak to wszystko pogodzić i nie umrzeć z przepracowania Potrzebujesz skutecznego i nowoczesnego rozwiązania, które pomoże Ci zarządzać czasem i odzyskać władzę nad swoim życiem! Praktyczna wiedza zawarta w tej książce pozwoli Ci zwiększyć wydajność tak, żebyś mógł osiągnąć cele, które dotąd były poza Twoim zasięgiem.

Odkryje przed Tobą taktyki, strategie i sekrety pozwalające na zarządzanie uwagą, opanowanie chaosu wokół siebie i osiągnięcie niebywałej skuteczności podczas wykonywania różnego typu zadań. W książce znajdziesz również mnóstwo praktycznych wskazówek na temat tego, jak umiejętnie organizować pracę i życie osobiste z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przekonaj się, czego jesteś w stanie dokonać, gdy ujarzmisz czas, przejmiesz kontrolę nad swoją uwagą, a w konsekwencji nad całym życiem!

Maura Nevel Thomas jest trenerką, pisarką i konsultantką w zakresie wydajności, uwagi i skuteczności. W 2003 roku założyła firmę Regain Your Time.com. Opracowała proces o nazwie Empowered Productivity System (System Doskonałej Wydajności), który ułatwia zarządzanie rozmaitymi aspektami życia zawodowego i prywatnego. Cieszy się on tak dużą popularnością, że Maura jest regularnie proszona o wygłaszanie referatów i prowadzenie warsztatów poświęconych tej tematyce.

Książka "Sekrety osobistej efektywności. Osiągaj niemożliwe i skutecznie zarządzaj swoim życiem" - Maura Nevel Thomas - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Cena 33.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.