pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Planer Kobiety idealnie idealnej od Gabrieli Gargaś

Autor książki:

Gabriela Gargaś

Dane szczegółowe:
Wydawca: Skarpa Warszawska
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
EAN: 9788367093101
ISBN: 978-83-6709-310-1
Data: 2021-12-03
30.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

ODCZARUJ SWOJE ŻYCIE, A MOŻE JE ZACZARUJ.

PLANUJ ALBO IDŹ NA ŻYWIOŁ.

SPISUJ SWOJE MYŚLI, MARZENIA, RZECZY, KTÓRE CHCESZ ZROBIĆ. Albo, te których masz już dosyć i chcesz je ze swojego życia wyrzucić. Wtedy też możesz je zapisać w sekcji: Nie zrobię, wyrzucę z serca, z pamięci.

JESTEŚ KOBIETĄ IDEALNIE NIEIDEALNĄ. To tak jak JA, która czasami potrzebuje przelać na papier swoje plany, albo po prostu się wypisać, kiedy ktoś jej na odcisk nadepnie. A pisz, kobieto, ile wlezie. A poprzeklinaj sobie. Wypisanie dobrze robi, a w planerze, znajdziesz na to dużo miejsca. Głupio komuś tak w twarz coś tam wykrzyczeć, a tutaj możesz zrobić to bezkarnie.

KOBIETO, Moja Kochana, stworzyłam ten planer z myślą o Tobie. Byś mogła zapisać to, co CI w sercu gra, albo czasami też nie gra.

Planer/organizer/notes - jak zwał, tak zwał - to miejsce, gdzie zaplanujesz dni pełne obowiązków, a także wpiszesz swoje świąteczne dni, które będą należały tylko dla CIEBIE, gdzie warto wrzucić na luz.

Zaplanuj swój czas. Czas, który gdzieś tam bezpowrotnie ucieka i którego nie odzyskasz.

W PLANERZE ZNAJDZIESZ SPECJALNE OPOWADANIE TYLKO DLA CIEBIE!
Zabawne cytaty, piękne grafiki, harmonogram na cały tydzień i ten miesięczny także.

Książka "Planer Kobiety idealnie idealnej od Gabrieli Gargaś" - Gabriela Gargaś - oprawa miękka - Wydawnictwo Skarpa Warszawska. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.