pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dzień kobiet (kieszonkowe)

Autor książki:

Gabriela Gargaś

Dane szczegółowe:
Wydawca: Skarpa Warszawska
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
EAN: 9788366644045
ISBN: 978-83-6664-404-5
Data: 2021-03-17
9.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Trzy kobiety, co roku 8 marca, spotykają się w kawiarni u Róży, aby porozmawiać, o swojej kobiecości, błędach, które popełniły, radościach, które się im przydarzyły. Są od siebie tak różne, a jednak połączone ze sobą nie tylko więzami krwi, a także splotami zdarzeń.
Cecylia, seniorka rodu, mama i babcia, była tancerka, snuje opowieści, o czasach, kiedy tańczyła na deskach największych teatrów Europy.
Agnieszka, rozwiodła się z mężem, kiedy Izabella, jej córka, była małą dziewczynką. Przytłoczona obowiązkami domowymi, postanowiła czerpać z życia garściami. Tylko, to, o czym marzyła, wcale nie było takie piękne, jak jej się na początku wydawało. Do tej pory próbuje naprawić stosunki z córką. A kiedy na horyzoncie pojawia się jej były mąż, sama uwierzy, że stara miłość jednak nie rdzewieje.
Izabella, kobieta po trzydziestce, na pozór szczęśliwa, ale tak naprawdę pogubiona i samotna. Kiedy na jej drodze, pojawia się przystojny lekarz, jej świat wywraca się do góry nogami. Ale czy sekret, który skrywa kobieta, nie będzie rzutował na przyszłość rodzącej się miłości?
Czy błędy przeszłości ulegają przedawnieniu? Czy kobiecość jest taka jak próbują nam wmówić? Czy warto rzucić wszystko i podążać za swoim szczęściem? A może warto zacząć wszystko od nowa?

Książka "Dzień kobiet (kieszonkowe)" - Gabriela Gargaś - oprawa miękka - Wydawnictwo Skarpa Warszawska. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2020 r. Cena 9.39 zł. Zapraszamy na zakupy!