pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Być kobietą. Matka roku / Dzień kobiet. PAKIET

Autor książki:

Gabriela Gargaś

Dane szczegółowe:
Wydawca: Skarpa Warszawska
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 640 s.
Wymiar: 136x208 mm
EAN: 9788367093064
ISBN: 978-83-67093-06-4
Data: 2022-03-28
34.57  54.90  20.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


BYĆ KOBIETĄ – pakiet wyjątkowych książek od Gabrieli Gargaś!
Kobiety: matki, żony, córki, babcie, siostry, przyjaciółki. Gabriela Gargaś – autorka bestsellerowych książek „Dzień kobiet” oraz „Matka roku” – rozumie kobiety, jak mało kto. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że siła jest kobietą!
DZIEŃ KOBIET:
Cecylia, Agnieszka i Izabela mają swój prywatny rytuał. Co roku, 8 marca, spotykają się w kawiarni „U Róży”. Jest to dzień zwierzeń, wspólnego przeżywania smutków i radości, opowieści o błędach i sukcesach, o przyjaźni i postrzeganiu własnej kobiecości. Kobiety nie mierzą się wyłącznie z własną historią, ale też jej wpływem na losy innych.

Cecylia rozpamiętuje czasy swojej młodości, kiedy jako sławna tancerka występowała na scenach Europy. Teraz pełni rolę głowy rodu, jako matka i babka.

Jej córka, Agnieszka, jako młoda mama rozwiodła się z mężem, a wychowanie własnej córki zostało na jej barkach. Przytłoczona codziennością, gnała za marzeniami i szczęściem. Nadal pracuje nad poprawą relacji z córką, które zaniedbała.

Najmłodsza z pań, Izabela, gra rolę szczęśliwej i spełnionej kobiety. Trzydziestolatka pod maską ukrywa jednak bałagan emocjonalny i smutek. Uczucie do przystojnego lekarza może zmienić jej życie, jeśli wszystkiego nie zniszczy głęboko skrywana tajemnica.

Czy każda z nich jest gotowa zmierzyć się z błędami przeszłości i konsekwencjami
MATKA ROKU:
Tatiana ma trzydzieści dziewięć lat. No dobra, prawie czterdzieści, do czego niechętnie się przyznaje. Stara się być najlepszą matką i żoną, ale wiadomo… chcieć, a móc to jednak wielka różnica.

Życie – jak to życie – czasami potrafi spuścić łomot i najbardziej cierpliwą osobę wyprowadzić z równowagi. A Tatiana czasem tę cierpliwość traci. Na szczęście ma przyjaciółkę, która zawsze jej wysłucha.

I kiedy kobieta wiedzie swoje spokojne życie i myśli, że nic już jej nie spotka, wtedy na jej drodze pojawia się Iwo – szkolna miłość – który nawija jej na uszy tonę makaronu, a że ona lubi jeść makaron, jest łasa na jego czułe słówka.

Zabawna opowieść o tym, że nie zawsze trzeba być idealnym.

Książka "Być kobietą. Matka roku / Dzień kobiet. PAKIET" - Gabriela Gargaś - oprawa Miękka - Wydawnictwo Skarpa Warszawska. Książka posiada 640 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.57 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]