pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nowe koncepcje zarządzania ludźmi
Tytuł książki:

Nowe koncepcje zarządzania ludźmi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 182 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788379305063
ISBN: 978-83-7930-506-3
Data: 2014-09-25
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Współczesne koncepcje zarządzania
Współczesne koncepcje zarządzania 28.99 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Kontroling w organizacji i zarządzaniu
Kontroling w organizacji i zarządzaniu 29.62 zł pozycja dostępna!
Bardzo dynamiczne, skokowe zmiany zachodzące w świecie współczesnych organizacji powodują, że przedstawiciele nauk o zarządzaniu, a także praktycy biznesu poszukują nowych rozwiązań wspierających efektywność organizacyjną. Rosnąca konkurencja, niepewność, kolejne fale kryzysu gospodarczego oraz niespotykany w historii świata przyrost wiedzy i rozwój nowych technologii - to tylko przykłady czynników wyjaśniających wzmożone zainteresowanie rozwojem nauki zarządzania i profesjonalizacją praktyki zarządzania. Skutkuje ono próbą konstruowania wciąż nowych koncepcji zarządzania, które będą w sposób rzetelny i trafny opisywały rzeczywistość organizacyjną.

W prezentowanej publikacji Autorzy omówili koncepcje zarządzania, które powstały w ostatnich latach (na przykład koncepcja pozytywnej organizacji) lub w sposób istotny uległy modyfikacji (jak koncepcja zarządzania talentami).

Książka adresowana jest nie tylko do środowiska nauki czy do studentów kierunków społecznych, ale przede wszystkim do praktyków zarządzania. Prezentowane koncepcje mogą być wartościowym źródłem inspiracji do tworzenia organizacji jako miejsca pracy z wyboru dla najbardziej wartościowych, bo zaangażowanych, utalentowanych i lojalnych pracowników.

Książka "Nowe koncepcje zarządzania ludźmi" - Joanna M. Moczydłowska, Karol Kowalewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 182 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Joanna M. Moczydłowska, Karol Kowalewski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: