pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie zasobami ludzkimi. Przesłanki, funkcje, instrumenty

Autor książki:

Renata Oczkowska

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301208691
ISBN: 978-83-0120-869-1
Data: 2019-12-03
73.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Wśród wyzwań, które stoją przed współczesnymi przedsiębiorstwami, szczególnie ważna jest rosnąca rola zasobów ludzkich jako źródła przewagi konkurencyjnej. Istotne jest także dążenie do podnoszenia efektywności, wykorzystywanie możliwości stwarzanych przez nowoczesne technologie, konieczność działania przy założeniu ciągłych zmian. Nowe uwarunkowania wymagają szybkości, elastyczności czy też zdolności uczenia się, które mogą zapewnić kompetentni pracownicy.

Inspiracją do napisania książki są systematyczne i ciągłe zmiany zachodzące w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Wynikają one z przeobrażeń widocznych na rynku pracy, zmian społecznych, ekonomicznych czy pokoleniowych. Wszystkie te modyfikacje powodują, że choć tematyka zarządzania zasobami ludzkimi jest podejmowana od lat, wymaga ciągłego aktualizowania.

Książka powstała na podstawie zgromadzonej przez autorów wiedzy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzonych przez nich badań naukowych oraz praktycznego doświadczenia. Dzięki temu w książce opisano najnowsze metody, narzędzia, instrumenty oraz trendy, które stanowią obszar zainteresowania zarówno dla praktyków, jak i teoretyków.

Książka "Zarządzanie zasobami ludzkimi. Przesłanki, funkcje, instrumenty" - Renata Oczkowska (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2019 r. Cena 73.01 zł. Zapraszamy na zakupy!