pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie różnorodnością. W kierunku zróżnicowanych zasobów ludzkich w organizacji

Autor książki:

Elwira Gross-Gołacka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 426 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788380855229
ISBN: 978-83-8085-522-9
Data: 2018-01-29
73.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zmiany demograficzne, ewolucja kulturowa, powszechne migracje, rynki wschodzące, rozwój technologii grają i będą nadal odgrywać ważną rolę w tworzeniu coraz bardziej skomplikowanego środowiska w jakim przychodzi funkcjonować firmom. Maksymalizacja i czerpanie z różnorodności w miejscu pracy jest ważnym zagadnieniem dla dzisiejszej jakości zarządzania i nie tylko zarządzania zasobami ludzkimi. Organizacje wykorzystują różnorodność by stać się bardziej kreatywnymi i otwartymi na zmiany. Dlatego istotna jest odpowiedź na pytanie, jak można efektywnie zarządzać różnorodnością w organizacji.

Publikacja zawiera kompleksową i empirycznie zbadaną wiedzę z zakresu zarządzania różnorodnością z uwzględnieniem podstaw teoretycznych po uwarunkowania aplikacyjne. W książce Autorka zaprezentowała wyniki badań jakościowych i ilościowych dotyczących wdrażania koncepcji zarządzania różnorodnością w Polsce.

Adresatem publikacji są przede wszystkim badacze zgłębiający omawiane zagadnienie, studenci oraz kadra zarządzająca.

Książka "Zarządzanie różnorodnością. W kierunku zróżnicowanych zasobów ludzkich w organizacji" - Elwira Gross-Gołacka - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 426 stron i została wydana w 2018 r. Cena 73.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.